nololvide.com

Суд заблокував роботу відомої мережі фастфудів у Києві

  Державна податкова інспекція в Печерському районі Києва на підставі рішення Печерського районного суду заблокувала роботу ТОВ "Макфоксі" (Київ), що управляє мережею ресторанів швидкого харчування McFoxy

  Таку інформацію підтвердив комерційний директор мережі McFoxy Олександр Садовничий, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Вони отримали дозвіл в суді і на його підставі заблокували рахунки", – сказав він.

  Садовничий уточнив, що столична прокуратура відкрила щодо компанії кримінальне провадження, яке і стало основою для блокування рахунків за рішенням суду. Рахунки ТОВ "Макфоксі" були заблоковані у вівторок, 11 жовтня, уточнив він.

  Комерційний директор McFoxy вважає рішення суду, дії податкової інспекції та прокуратури незаконними і заявив, що в понеділок, 17 жовтня, він і близько 100 інших співробітників компанії зберуться на безстрокову цілодобову акцію протесту під будівлею Державної податкової інспекції в Печерському районі.

  Згідно з рішенням Печерського райсуду Києва, ТОВ "Макфоксі" звинувачується в ухиленні від сплати податків.

  "Посадові особи ТОВ "Макфоксі"в період 2015 року, шляхом незаконного відображення в податковій звітності фінансово-господарських взаємовідносин з ТОВ "Скайсіті-груп", ТОВ "Укр-промторг", ПП "КП "Укрсіч", ПП "Фервест" , ТОВ "Меріленд", ухилилися від сплати податку на додану вартість (ПДВ) на загальну суму 651,144 тис. грн, що є значним розміром", – наголошується в рішенні суду.

  Попередній матеріал
  В районі Авдіївки бойовики вели обстріли з гранатометів, кулеметів і мінометів
  Наступний матеріал
  Біотехнологи поставили на ноги ще одного важкопораненого бійця АТО
  Теги:

  У Києві "замінували" приймальню Київоблради та фастфуд-кафе