Відрощена кістка замість ампутації: біотехнологи врятували ногу ще одному бійцю АТО

Військовому розчавило кінцівку під час ворожого обстрілу в Слов’янську в липні 2014 року

Українські біотехнологи змогли поставити на ноги ще одного пораненого військового. Фінансування забезпечив центр волонтерів "People's Project" завдяки благодійним внескам людей.

Бойцю Віктору загрожувала ампутація – в липні 2014 року йому розчавило кінцівку під час ворожого обстрілу в Слов’янську. Він переніс 30 операцій, однак поліпшення вони не принесли. Навпаки, через остеоміеліт дефект кісткової тканини значно збільшився.

Однак волонтери People’s Project залучили Віктора до проекту "Біотех-реабілітація поранених". І завдяки новітнім біотехнологіям розчавлена кістка зрослася. Боєць вже починає активно розробляти ногу, а незабаром зможе робити перші самостійні кроки.

/
/
/

Клітини, які використовують для відновлення кісток, вирощують у камерах у стерильних умовах, потім вживляють в організм. Операції дуже коштовні, гроші на них збирають небайдужі люди через  волонтерську платформу People’s Project за проектом "Біотех-реабілітація поранених".

Волонтери звітують, що станом на сьогодні за проектом лікувались 55 пацієнтів з важкими бойовими травмами кінцівок. Отримані результати – 42 пацієнти на різних етапах лікування. 34 поранених бійців АТО повністю вилікувані.

Попередній матеріал
Мінські угоди мають бути імплементовані до кінця року – представник ОБСЄ
Наступний матеріал
Україна розраховує на поновлення тристоронніх переговорів щодо відновлення поставок газу із Росії - Коболєв

Пораненому добровольцю АТО відростили розтрощену стегнову кістку

Бійці АТО, яким відростили кінцівки за допомогою біотехнологій, візьмуть участь у "Пробігу під каштанами"

Пораненому бійцю АТО українські лікарі-біотехнологи відростили відірвану п'ятку

Унікальні технології в Україні: У столичній клініці бійцям АТО відрощують пошкоджені кістки