Google

Березюк погрожує заявою в СБУ журналісту "5 каналу" за "незручне" запитання

Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, який нещодавно закінчив голодування, а вчора, 25 червня, взяв участь у віче у Львові, в ефірі "5 каналу" заявив, що подасть в СБУ на журналіста каналу після запитання про гасла, які звучали на "сміттєвому" віче у Львові

- Як вам вчорашнє віче і чи варто було його проводити, адже по-суті зараз питання львівського сміття перейшло під порядкування облдержадміністрації, а не міського голови?

- Це віче зробило мене щасливим, бо я тішуся, що люди Львова стали на свій захист. Де б підпорядкування не було, протягом року центральна держава фізично знущалася з людей. Люди були терпеливими тільки тому у Львові, бо вони шанують, призивають і хочуть зберегти державу. І цю повагу до держави державний апарат і його керівники прийняли як слабкість… Вчорашнє віче – це повідомлення владі. Ви або деспоти і йдете, або демократи і працюєте заради людей.

- Пане Олеже, на вчорашньому віче були висловлені не лише підтримка Садовому, а були заяви і викрики "ганьба", "годі брехати", "до чого ти Львів довів" – це цитати. На вашу думку, це позиція частини львів'ян чи що це було?

- 10-20 осіб, які були біля сцени і за допомогою мегафону щось кричали - ну, частинка життя Львова. Більше 5 тис. людей, які кричали і аплодували Львову, управлінню Львова – це є сила львів'ян. Львів – це демократія, тут не скручують тих, хто проти, як це робить в інших містах деспотична влада… Це вам повідомлення від львів'ян, не від політиків. Політика – ніщо, я – ніщо, люди – це все, а ви про це навіть не думаєте.

- Пане Олеже, ви заявляє про деспотичність держави, деспотичність влади, вчора ці гасла звучали і на віче, звучали навіть гасла про самоорганізацію львів'ян для захисту від неї (центральної влади – 5.UA). Скажіть, будь ласка, а ви не асоціюєте такі заклики із сепаратизмом?

- Я б на вас зараз подав заяву в СБУ за сепаратиські настрої, на вас, за таке запитання. Вам потрібно було вчора побути на віче… На вас, я справді так і зроблю, за це запитання подам в СБУ за сепаратиські настрої.

- Домовились. Виявляється, що ставити запитання… Тобто ви хочете сказати, що не лунало таких гасел щодо самоорганізації львів'ян для захисту від неї?

- Абсолютно…

Попередній матеріал
Лисенко: Найскладніша ситуація – на Луганському напрямку, в Авдіївці поранено бійця
Наступний матеріал
Гройсман: Хочу забрати пенсії з рук політиків і передати в руки пенсіонерів
Теги:
Loading...

"Деспоти або демократи": Березюк прокоментував "сміттєве" віче у Львові

Брифінг керівництва СБУ щодо напрямів терористичної діяльності країни-агресора – трансляція завершена

СБУ викрила антиукраїнських пропагандистів в "Одноклассниках" та "Вконтакте"

Сироїд забрали до лікарні

Зі Львова вивезли вже 270 тонн сміття

"Не треба голодувати, треба працювати": У Львові містяни власноруч взялися сортувати сміття