Віче у Львові
Віче у Львові 5 канал

У Львові через сміттєвий колапс скликали віче

Поліція нарахувала півтисячі учасників, організатори - вдесятеро більше. Мер міста, який і скликав віче, вкотре звинуватив центральну владу у блокуванні вивезення сміття зі Львов

Андрій Садовий вважає, що ситуацію вдалося змінити лише завдяки акції голодування, яку влаштували на ґанку Адміністрації Президента троє депутатів "Самопомочі". Утім, критично налаштовані містяни, які також прийшли на віче, почали вигукувати – "Ганьба", бо вважали, що сміттєву проблему розв'язали тільки після того, як мер Садовий погодився перекласти вирішення цього питання обласній владі й та почала вичищати місто буквально того ж дня, тоді як Садовий місяцями був неспроможний із цим впоратися. Організатори акції таких містян назвали провокаторами.

Віче у Львові
Віче у Львові5 канал

Проблеми із вивезенням сміття у Львові почалися понад рік тому. Наприкінці травня на Грибовицькому полігоні сталася пожежа та зсув. Відтоді його не експлуатують. Спільної мови з іншими населеними пунктами, куди можна було б вивозити непотріб, влада міста не знайшла. Отже, на початок цього тижня у Львові накопичилося 12 тисяч тонн непотребу.

Віче у Львові
Віче у Львові5 канал

У середу до Львова приїздила урядова комісія, яка запропонувала передати питання вивезення з міста сміття у компетенцію обласної влади. Зрештою у п'ятницю міський голова дав на це згоду. За вчора з міста вивезли майже 700 тонн непотребу. Але, за інформацією мерії, надлишковими все одно залишаються 10 тис. 700 тонн сміття.

Попередній матеріал
Охоронцям президента Туреччини заборонять в’їзд на саміт G20 в Німеччині
Наступний матеріал
Пожежі в Іспанії: Евакуйовано майже 2 тис. людей
Loading...