Листівки на Донбасі
Листівки на Донбасі 6262.com.ua

"Бережи себе… чекаю!": мешканців окупованих територій порадували проукраїнськими листівками "з неба"

Читайте по-русски
Мета акції, яку вже четвертий рік влаштовують волонтери і небайдужі, – нагадати жителям в окупації, що про них пам'ятають і роблять усе можливе, щоб знову бути єдиними в складі України

Активісти відправили на територію тимчасово окупованих міст Донбасу листівки зі зверненням до українців в окупації про те, що український народ і держава не забувають про своїх співгромадян. Про це повідомив сайт міста Слов'янська 6262.com.ua.

Зазначається, що це вже четвертий рік поспіль силами активістів, волонтерів, військових і просто небайдужих людей проходять такі акції. Їхня мета – нагадати жителям в окупації, що про них пам'ятають і роблять усе можливе, щоб знову бути єдиними в складі України.

"Безумовно, вони про це знають, тому що кошти для проведення акцій часто надходять з окупованих міст від людей, які досі чекають повернення до складу України", – йдеться у повідомленні.

Так, над містом Слов'яносербськ за допомогою безпілотників було скинуто понад 10 тисяч інформаційних листівок. Картинки супроводжувалися написами українською та російською мовами: "Добро пожаловать, ты дома!", "Вместе нам лучше", "Ласкаво просимо, ти вдома!", "Береги себя… жду! Возвращайся скорее домой!", "Вместе восстановим", "Бережи себе… чекаю! Повертайся скоріш додому!".

"За допомогою листівок, які волонтери та активісти відправляють на непідконтрольну територію, вони показують людям в окупації, що ці листівки – своєрідний зворотний зв'язок, який обов'язково потрібно налагодити і зберегти, щоб в окупації ні на мить не сумнівалися, що Україна їх не кинула сам на сам з російським окупантом і Україна обов'язково повернеться", – йдеться також в публікації.

Водночас повідомляється, що окупаційна влада боїться таких листівок.

"Інформаційна операція спровокувала мобілізацію окупантів для вилучення цих матеріалів у населення. Так, окупаційна адміністрація і підконтрольні окупантам ЗМІ щоразу дуже болісно реагують на цю операцію, тому що будь-який окупант, який перебуває на чужій землі, знає – правду не зупинити", – підсумував автор публікації.

Попередній матеріал
Ємець представив законопроєкт щодо боротьби з коронавірусом
Наступний матеріал
У МОЗ зробили вже 55 тестів на коронавірус – результати
Loading...

У 2019 році на Донбасі загинули щонайменше 18 мирних мешканців – ОБСЄ

Цілили по Золотому-4: відео наслідків обстрілу бойовиками житлових будинків

"Їм там навіть погрожують": волонтерки розповіли про ризики для проукраїнських мешканців Золотого через відведення

Польща виділила грошову допомогу мирним мешканцям ОРДЛО

"Скажи, щоб вони нас не покидали": як мешканці прифронтових територій ставляться до розведення сил

Українські бійці запросили мешканців прифронтових селищ на перегляд вітчизняного кіно та мультиків – репортаж