Віктор Гандзюк
Віктор Гандзюк соцмережі

Батько Гандзюк: ГПУ намагається потайки домовитися з підозрюваним в організації вбивства

  Читайте по-русски
  Справу передали до Приморського суду Одеси без відома потерпілої сторони

  Прокуратура планує затвердити угоду з Ігорем Павловським, якого підозрюють в організації замаху на активістку Катерину Гандзюк, повідомив батько вбитої Віктор Гандзюк на своїй сторінці у Facebook.

  "Сьогодні подав до Херсонського міського суду заяву про дотримання моїх прав як потерпілого у справі Павловского. Є інформація, що прокуратура збирається затвердити угоду із Собакою (Павловським – ред.) без моєї згоди. І провести суд по ньому тишком-нишком. Мені прокуратура ніякої угоди не показувала і взагалі інформація по Павловському для мене і мого адвоката закрита", – написав Віктор Гандзюк.

  За його словами, справу передали до Приморського суду Одеси за клопотанням Верховного Суду.

  Про це ж повідомила у Facebook громадська ініціатива "Хто замовив Катю Гандзюк?". Зазначається, що батько Катерини не бачив цієї угоди і не давав на неї згоду. Тому 5 серпня подав заяву про дотримання прав потерпілого.

  "Суд не може затверджувати угоду з Павловським, якщо сторона потерпілих не давала на це своєї згоди. Для працівників Генпрокуратури без юридичної освіти наголошуємо, що затвердження будь-яких угод без згоди потерпілих – неможливе. Потерпілі не давали жодної згоди на цю угоду. Вони навіть її не бачили", – наголошують активісти.

  ​"Українська правда" пише, що у квітні 2019 року на підставі отриманих доказів у ході досудового розслідування Павловському було змінено підозру за статтею 396 Кримінального кодексу (заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого чи особливо тяжкого злочину).

  "Тому угода з обвинуваченим укладається без письмової згоди з потерпілою стороною. А перенос розгляду справи до суду в Одесі, як зазначено в ухвалі Верховного Суду, пов'язаний із винятковими обставинами кримінального провадження, необхідністю забезпечення безпеки обвинуваченого, який дає викривальні покази щодо замовників вбивства, та перебуванням його в місті Одеса", – сказав речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко в коментарі "Українській правді".

  Ігоря Павловського, колишнього помічника народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Миколи Паламарчука в Херсоні, підозрюють в організації замаху на Катерину Гандзюк. 26 квітня суд відпустив його під домашній арешт.

  Нагадаємо, сьогодні вирок суду щодо п'ятьох осіб, яких засуджено до позбавлення волі за вчинення нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, набрав законної сили.

  Попередній матеріал
  "Тернопільське" – відчуй смак файного міста
  Наступний матеріал
  Австралійці відкрили найстарішу зірку у Всесвіті
  Loading...

  Убивство Гандзюк: під будівлею ГПУ активісти вимагають переглянути вироки

  Ймовірні нападники на активістку Гандзюк пішли на угоду зі слідством – ГПУ

  ГПУ оскаржуватиме рішення суду щодо Мангера

  Півроку після нападу на Гандзюк: ГПУ оприлюднила схему злочину, яку розглядає

  В організації вбивства Гандзюк підозрюють голову Херсонської облради – яка його реакція

  Убивство Гандзюк: ГПУ оголосила про підозру голові Херсонської облради (оновлено)