Женя Толочний
Женя Толочний 5.ua

Женя Толочний про сучасну українську музику, співпрацю з гуртом "Скрябін" та знятий у Нью-Йорку кліп

В ефірі програми "Час. Online" співак Женя Толочний розповів, яких українських виконавців слухає, а також про нову відеороботу

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA, співак Женя Толочний розповів, кого із українських виконавців, які роблять якісну музику, він слухає.

"У нас є дуже багато: є Джамала, є МONATIK, є Іван Дорн, O'Torvald, є ONUKA", - розповів співак.

Крім того, артист розповів про нову відео-роботу "Твоє ім'я" та локації, в яких проходили зйомки пісні.

"Ідея у нас була дуже примарна, але все відбулося дуже швидко, тому що ми прийняли рішення поїхати в Америку подорожувати, це якраз був лютий, ми розуміли, що у нас тут -20 градусів було, а в Нью-Йорку +16-17, нам потрібно було знайти локацію для зйомок, тому що була така люта зима, і ми вирішили поїхати в Америку. Ми відзняли там частину матеріалу. Потім ми повернулися сюди, ми ще змінили трошки пісню, але не принципово, і почали працювати над монтуванням. Але коли ми зрозуміли, що цього матеріалу не досить, ми прийняли таке рішення і знайшли студію, де зняли це вже з іншим режисером. І отримали дивну концепцію, коли в нас є чудовий Нью-Йорк майже осінній і отримали холодну історію у студії із дівчатами такими дуже суворими. І в цій концепції якось так все поєдналося і нам здалося, що це є правильно", - розповів артист.

Також в ефірі програми Женя Толочний розповів про те, як йому вдалося потрапити до гурту "Скрябін" та чи важко було влитися в колектив.

Як повідомляв 5.UA, за словами співака Жені Толочного, варто розуміти, що гурт "Скрябін"живе самостійно, є автономною одиницею та співпрацює з іншими артистами.

"Моя участь у проекті - це все ж таки участь у концертному проекті, тому що "Скрябін та друзі" - це така команда, яка сформувалася після львівського концерту пам'яті, який був два роки тому і після нього ми вирушили у великий тур, і він проходив містами України, ми зачепили Америку, були у Нью-Йорку та Чикаго. Минуло вже два роки, я частково іноді виступаю із гуртом як вокаліст. Але все ж таки багатьом треба розуміти, що "Скрябін" живе самостійно і всі учасники, які є там на цей момент, вони є автономною музичною одиницею. Ми співпрацюємо і навіть записали одну спільну пісню "Вогонь і вода", до нас приєдналася Злата Огнєвич у цьому процесі. Я дуже хотів цю пісню записати, тому що це одна із моїх найулюбленіших із репертуару "Скрябіна". Щодо такої співпраці, то мені здається, що дуже мало є таких прецедентів, коли знаходять таке рішення. Але все ж таки це життя і всі ми маємо розуміти, що "Show must go on", - зазначив співак Женя Толочний.

Попередній матеріал
Рік в ув'язненні агресора: у Києві провели акцію на підтримку Сущенка
Наступний матеріал
Небезпечні ласощі: у Луцьку родина потрапила до лікарні з ботулізмом
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": Фоззі з ТНМК в ефірі "5 каналу"

Андреа Бочеллі у Києві: чим причарував Злату Огнєвіч італійський співак

Ріанна представляла власну колекцію косметики у вбранні від українського дизайнера