Женя Толочний
Женя Толочний 5.ua

Женя Толочний про участь у гурті "Скрябін": ми маємо розуміти, що "Show must go on"

В ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA, співак Женя Толочний розповів про те, як йому вдалося потрапити до гурту "Скрябін" та чи складно було влитися у колектив

За словами співака Жені Толочного, варто розуміти, що гурт "Скрябін"живе самостійно, є автономною одиницею та співпрацює з іншими артистами. Про це артист розповів в ефірі програми "Час. Online" у середу, 27 вересня.

"Моя участь у проекті - це все ж таки участь у концертному проекті, тому що "Скрябін та друзі" - це така команда, яка сформувалася після львівського концерту пам'яті, який був два роки тому і після нього ми вирушили у великий тур і він проходив містами України, ми зачепили Америку, були у Нью-Йорку та Чикаго. Минуло вже два роки, я частково іноді виступаю із гуртом як вокаліст. Але все ж таки багатьом треба розуміти, що "Скрябін" живе самостійно і всі учасники, які є там на цей момент, вони є автономною музичною одиницею. Ми співпрацюємо і навіть записали одну спільну пісню "Вогонь і вода", до нас приєдналася Злата Огнєвич у цьому процесі. Я дуже хотів цю пісню записати, тому що це одна із моїх найулюбленіших із репертуару "Скрябіна". Щодо такої співпраці, то мені здається, що дуже мало є таких прецедентів, коли знаходять таке рішення. Але все ж таки це життя і всі ми маємо розуміти, що "Show must go on", - зазначив співак Женя Толочний.

Відповідаючи на питання, на скільки важко було влитися у колектив професіоналів, Толочний сказав, що попри молодий вік, мав непоганий досвід співпраці з музикантами та гуртами.

"Чесно кажучи, було не складно, тому що не зважаючи на мій молодий вік, я вже мав непоганий досвід співпраці із музикантами, з гуртами і мав вже досвід запису та концертний досвід. Я приєднався до туру після проекту "Голос країни", там була дуже велика дистанція із прямих ефірів і все ж таки це була співпраця з крутими музичними продюсерами, музикантами і все це було наживо, тому можна сказати, що я прийшов "з корабля на бал". Але треба розуміти, що співпраця у такому гурті - це зміна аудиторії, тому що ті люди, які приходили на концерти, це не зовсім моя публіка і, напевне, найважче було розуміти, що потрібно в цей момент публіці, що вони хочуть отримати. Але відповідь прийшла після першого концерту, коли я зрозумів, що основний двигун усього це є музика, це є пісня, яку вони всі люблять. Ми працюємо вже два роки і публіка, яка приходила та приходить на концерти, завжди в захваті", - додав артист.

Як повідомляв 5.UA, гостем ефіру "Час: Online" був співак, вокаліст гурту "Скрябін" Женя Толочний.

Попередній матеріал
"Реалізація місії ООН на сході": Порошенко і Меркель про миротворців на Донбасі
Наступний матеріал
У "Київенерго" розповіли, наскільки столиця готова до зими
Loading...

Нове звучання: грузинський гурт переспівав пісні Скрябіна в пам’ять про співака – відео

День народження Кузьми Скрябіна: ТОП-5 цікавих фактів про культового співака

Андреа Бочеллі у Києві: чим причарував Злату Огнєвіч італійський співак