Автомобільні змагання на Хрещатику [репортаж, відео]

  Центр столиці перетворився на спортивну арену. Київський автомотоклуб демонстрував, на що здатні спортсмени чотири- та двоколісних транспортних засобів.

  Водії тримають залізних коней на припоні, допоки їх не освятить священик. Таким ритуалом розпочинають усі змагання.

  Упевнено заводить мотор тендітний пілот - єдина дівчина серед присутніх. Свою дорогу в спорті вона торує уже четвертий рік.

  Сьогодні Надія з чоловіком не посваряться. Київські автоспортсмени уперше проводять змагання між потужною спортивною автівкою та картом. Усього на кілька секунд машину Надії Сауцької випереджає карт. Ця мікромашина розганяється до 100 км за годину за 3 секунди.

  Для того, щоби нині похизуватися майстерністю, Славомир Хилинський розбив три попередні скутери. Його трюки, особливо на малій швидкості, справді карколомні.

  Лоскочуть нерви присутнім і дріфтери. Це - водії, які асфальтом не їздять, а ковзають. Усього кількадесят сантиметрів відділяє автомобіль і тих, хто зважився стати живим ковпаком для об`їзду. 

  Пілот формули-3 болідом не ризикує. Перед стартом його розкладають, мов конструктор і втамовують  неабиякий апетит. Ця автівка споживає від 30 літрів бензину на 100 кілометрів. Зате на трасі, навіть присипаній снігом, їй немає рівних.

  Леся Головата, 5 канал: "Той водій, який не сідав за спортивний картинг, ніколи не стане чемпіоном у автоспорті. Адже в цій машині немає жодного амортизатора, тут найкраще відчувається дорога. 5 канал вирішув зупинитися на простішому варіанті - прокатному. Поїхали!"
   
  Леся Головата, Владислав Калінін, 5 канал

  Попередній матеріал
  2 роки в Україні майже не випускають книжок шрифтом Брайля [репортаж]
  Наступний матеріал
  У Тунісі мітингувальники вимагають відставки прем`єр-міністра країни
  Теги: