Порушення ПДР
Порушення ПДР Фото із відкритих джерел

Автофіксація порушень ПДР: поліція надсилатиме виконавчі провадження в електронній формі

  Читайте по-русски
  Ця новація пришвидшить проведення виконавчого провадження, знизить витрати на друк виконавчих документів та послуги поштового зв'язку

  Патрульна поліція України розпочинає електронну взаємодію з Державною виконавчою службою, у рамках якої патрульні перші серед держорганів почнуть надсилати для примусового виконання виконавчі документи у сфері автофіксації, видані у формі електронного документа. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

  "Разом з Державною виконавчою службою, за потужної підтримки Міністерства внутрішніх справ та Міністерства юстиції розпочато електронну взаємодію, спрямовану на цифровізацію держави. Ми перші серед державних органів починаємо надсилати для примусового виконання виконавчі документи, які видані у формі електронного документа", – сказав він.

  За його словами, це буде впроваджено шляхом електронної інформаційної взаємодії з автоматизованою системою виконавчого провадження, власником якої є Міністерство юстиції України.

  Білошицький пояснив, що ця новація дозволить скоротити строки на оформлення та підготовку для направлення на примусове виконання постанов про накладення адмінстягнень за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (спочатку зафіксовані автоматично, а згодом – і всі інші).

  Ця новація також пришвидшить проведення виконавчого провадження, знизить витрати на друк виконавчих документів та послуги поштового зв'язку, дозволить зменшити частку "ручної" роботи поліцейських. Також зробить процес проведення виконавчого провадження більш ефективним, технологічним та сучасним.

  "Найважливішим позитивним результатом впровадження цих змін стане інформування громадян про стан виконавчого провадження через існуючі онлайн-сервіси, що спростить процедуру сплати штрафу та закриття виконавчого провадження", – зазначив Білошицький.

  Він поінформував, що над цим команда МВС, Мін'юсту, Національної поліції та Департаменту патрульної поліції працювала більше року.

  Нагадаємо, що в Україні набрали чинності нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Штрафні санкції будуть застосовуватися як до водіїв, так і до пішоходів і велосипедистів.

  Попередній матеріал
  Акція ЛГБТ-спільноти під офісом президента: виникли сутички
  Наступний матеріал
  Олімпійські ігри-2020: медальний залік після сьомого дня
  Loading...

  Їздив напідпитку і без прав: у Запоріжжі на водія за рік склали рекордні 109 адмінпротоколів – подробиці

  Електросамокати є, а закону немає: чи безпечний цей вид транспорту і коли його легалізують в Україні

  Блогер Андріюк про порушення Арестовича: "Він заблокував проїзд пожежникам і не визнав цього"

  У Києві велосипедисти вийшли на акцію: вимагають посилення відповідальності для водіїв – включення

  В Україні хочуть відмовитися від "листів щастя" для водіїв – що кажуть у МВС

  В Україні змінюють правила паркування: де залишати авто і як платити