Ударний вертоліт Мі-24ПУ1
Ударний вертоліт Мі-24ПУ1 www.dancor.sumy.ua

"Авіакон" до кінця року передасть ЗСУ 7 одиниць Мі-8МТ

Державне підприємство "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з науковими установами Міністерства оборони України диверсифікує компоненти російського виробництва, модернізуючи для ЗСУ вертольоти Мі

Як повідомляє прес-служба "Укроборонпрому", з метою реалізації програми імпортозаміщення в частині агрегатів системи управління двигунами Мі-24 фахівці підприємства розробили проект бюлетеня із заміни електронних регуляторів двигунів. На початку квітня 2017 року на "Авіаконі" успішно пройшли контрольні випробування модернізованого вертольоту Мі-24ПУ1 з встановленими вітчизняними агрегатами системи управління двигунами. Нині цей вертоліт вже передано до Армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Мі-24ПУ1 призначений для підвищення мобільності підрозділів сухопутних військ та забезпечення їх вогневою підтримкою на полі бою.

"На службу в ЗСУ від ДП "Авіакон" надійдуть й модернізовані Мі-8МТ, на яких також диверсифікують російські компоненти та виконують цілий комплекс доробок з метою поліпшення характеристик та доводять їх до рівня сучасних експлуатаційних вимог. У липні 2017 року на базі Державного підприємства "Авіакон" були проведені контрольні випробування вертольоту Мі-8МТ із встановленим реєстратором вітчизняного виробництва", – йдеться в повідомленні.

На даний час на базі підприємства "Укроборонпрому" за участі Державного науково-випробувального центру ЗСУ проходять контрольні випробування модернізованого вертольоту Мі-8МТ з встановленим новим метеолокатором, супутниковою навігаційною системою та резервною радіостанцією.

До кінця 2017 року ДП "Авіакон" модернізує та передасть військовим 7 одиниць Мі-8МТ для армійської авіації, по одному такому вертольоту також отримають Нацгвардія та ДСНС.

Дивіться фото за темою:

Артилерійська міць України: "Укроборонпром" провів випробування САУ "Акація" та "Гвоздика" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
НБУ ввів в обіг монету, присвячену запуску першого супутника Землі – фото
Наступний матеріал
"Сховалися": біля Міусинська ОБСЄ виявила 24 танки та 18 гаубиць окупантів
Loading...

"Укроборонпром" передав армії майже 16 тисяч одиниць озброєння та військової техніки – Порошенко

Щоразу дещо нове: як проходять збори резервістів ЗСУ

Міністр оборони США привіз військове обладнання для ЗСУ

"Так важливо і символічно": Порошенко назвав ідею цьогорічного параду до Дня Незалежності

Петлі Нестерова та бойові розвороти: українські льотчики готові до International Airshow-2017

Бірюков розповів про закупівлі та постачання військової техніки на фронт