Міноборони

Петлі Нестерова та бойові розвороти: українські льотчики готові до International Airshow-2017

Українські військові льотчики збільшили кількість фігур вищого пілотажу та додали нові елементи. В МОУ навіть розповіли, які саме

Українські льотчики на Су-27 та Ан-26 візьмуть участь у Міжнародному авіаційному показі у Польщі. Він відбудеться 26-27 серпня. Про таке повідомляє прес-служба Міноборони.

"Льотний та інженерно-технічний склад 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування Центр завершив підготовку до участі у міжнародному авіаційному показі International Airshow-2017, який проходитиме 26-27 серпня у польському місті Радом. Україна буде представлена двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Ан-26", - зазначається у повідомленні.

У Міноборони запевняють, що українські військові льотчики збільшили кількість фігур вищого пілотажу та додали нові елементи, які виконуються на малих та гранично малих висотах

"Виконання петлі Нестерова, "дзвону", бойових розворотів з поворотом у внутрішній бік, бойових розворотів з "бочками", перевернутий політ, імітація заходу на посадку з шасі, проходи на малій та великій швидкостях нікого не залишать байдужими", - наголошують у відомстві.

Загалом же льотну програму склали таким чином, щоб під час виступу показати можливості винищувача, його маневреність та професійний рівень військового льотчика. Україну представлятимуть цього разу пілоти Олександр Оксанченко та Дмитро Фішер.

"До показу у Польщі будуть представлені серійні літаки, а не спеціально підготовлені та переобладнані для пілотажу", - уточнили в Міноборони.

Довідка: Кожні два роки польське місто Радом перетворюється на місто авіації. Вперше міжнародний авіаційний показ у Польщі відбувся у 1991 році. Українські винищувачі Су-27 показали свою пілотажну програму у 2013 році, за що отримали подяку від Президента Польщі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вночі, в дощ та на малій висоті: українські льотчики на Су-27 відпрацювали пілотування у надскладних умовах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Найпотужніший за 12 років ураган "Харві": У США оголосили режим стихійного лиха
Наступний матеріал
Гройсман розповів, яка ситуація з ремонтом доріг в Україні
Loading...