https://www.facebook.com/oleg.lungul.96

Український пілот став героєм Туреччини, врятувавши літак від авіакатастрофи

На облавку перебували 121 пасажир і 6 членів екіпажу

Українець Олександр Акопов, що працює пілотом на рейсах турецької компанії Atlasglobal, 27 липня здійснив героїчну посадку аварійного пасажирського лайнера в аеропорту Стамбула "Ататюрк". Про це повідомив журналіст Осман Пашаєв на сторінці у Facebook.

Як стало відомо, рейс вилетів зі Стамбула в Ерджан. Утім, на висоті у 4 тисячі футів літаку Airbus-320 розбило носову частину.

Капітан судна Акопов вирішив повернутися на летовище. У Стамбулі тим часом була сильна злива та потужний град, величиною з куряче яйце. Негода пошкодила стекла у кабіні пілота, попри це він посадив борт, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити злітно-посадкову смугу через бічне скло. Диспетчерам "Ататюрка" вдалося точно спрямувати судно на посадку.

Зазначимо, що на облавку перебували 121 пасажир і 6 членів екіпажу.

У Туреччині український пілот врятував літак із 121 пасажиром від авіакатастрофи: як це було – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Як розповідають очевидці події, коли пілот посадив літак, йому аплодував персонал та пасажири летовища. Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку українському льотчику.

Турецькі ЗМІ активно поширюють відео, що зафіксувало посадку літака. Як зазначається, у професійній скарбничці Олександр Акопов має більше 13 тисяч годин у відкритому небі. 

Попередній матеріал
80% екологічного податку йде до місцевих бюджетів – Семерак
Наступний матеріал
Архієпископ Євстратій розповів про особливість цьогорічної хресної ходи
Loading...