легенда навчань 5.ua

"Артилерійський обстріл" у Маріуполі: у місті провели навчання на основі реальних подій 2015 року

Тоді російські терористи обстріляли мікрорайон Східний

У Маріуполі рятувальники, медики та правоохоронці проходили тренування для налагодження взаємодії під час артилерійських обстрілів.  Навчання влаштували у мікрорайоні Східний, який в січні 2015-го потрапив під обстріл російських "Градів", передає "5 канал".

За сценарієм навчань сирени у маріупольському мікрорайоні Східний сповіщають про артилерійський обстріл. Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій, сапери та медики виїжджають на місце умовного обстрілу. Там пожежники приборкують вогонь і виносять постраждалих, яким надають допомогу медики.

В основі сценарію навчань – реальні події, які розгорталися під час та після обстрілу російськими терористами мікрорайону Східний 24 січня 2015 року. 

"Ми виймали постраждалих та надавали допомогу, ще допомагали саперам завантажити снаряди, що не розірвалися", – згадує начальник аварійно-рятувальної служби Маріупольської міськради Олександр Татай.

Учасники навчань розповідають, що за потреби тепер зможуть набагато ефективніше подолати наслідки обстрілів, ніж два роки тому.

"Ми просто стали готові. Те, що ми зараз проводимо такі навчання, я вважаю, що це підготовка і для медиків, і для всіх служб – відпрацьовується повна взаємодія, аби не повторювались помилки", – стверджує медик Валерій Закржевський.

Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, "5 канал" 

Попередній матеріал
Екс-посол США розповів, чого чекати Україні в разі обрання Трампа чи Клітон
Наступний матеріал
МЗС Угорщини викликало російського посла через чергову брехню Кисельова

"Піони" та комп'ютерні програми для артилеристів: Під Києвом відбуваються навчання "богів війни"

Транспортери-амфібії та димова завіса: розпочались навчання інженерних військ "Рубіж-2016"

В ЗСУ стартували масштабні стратегічні командно-штабні навчання "Рубіж-2016"

Вже більше 2 тис. українських військових пройшли навчання з іноземними інструкторами – Муженко