рубіж-2016 5.ua

Транспортери-амфібії та димова завіса: розпочались навчання інженерних військ "Рубіж-2016"

За дві години армійці мають звести переправу довжиною у 560 метрів на інший берег Дніпра

У рамках навчань "Рубіж-2016" вперше за часи незалежності військові інженери на Херсонщині спромоглися навести півкілометрову переправу через річку. У вишколі задіяли масивні транспортери-амфібії.

Програмою навчань передбачено, що машини колоною під'їжджають до берега Дніпра. Кожна з них везе на собі секцію понтонної переправи, якою українські армійці мають перебратися на інший берег Дніпра.

На розгортання переправи бійці мають 2 години. Перед початком маневрів військові добре вивчили місцевість та розробили детальну карту території, на якій зводять переправу.

"Це створений макет, щоб інженерні війська при підготовці могли оцінити район, прийняти рішення, де розміщувати свої підрозділи, врахували особливості місцевості", – зазначив заступник начальника Центрального управління навігації ГУ оперативного забезпечення ЗСУ Сергій Прищепа.

За результатами навчань начальник Генштабу Віктор Муженко зазначив: "Ми бачили злагоджену роботу військовослужбовців. Це за один день не досягається, для цього потрібна кропітка робота".

Щоб замаскувати техніку на переправі від потенційного ворога, військові інженери пускають димову завісу. Для них це – фінальний етап у масштабних навчаннях, які Збройні Сили проводять в усій Україні. Свої навички тепер відточуватимуть представники інших родів військ.

Як стало відомо, навчання триватимуть протягом тижня. У подальшому бійці відпрацюють льотні навички та відбиття нападу противника з повітря.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
СБУ: на хабарі погорів начальник одного з відділів міграційної служби Київщини
Наступний матеріал
Айвазовська сказала, коли поліцейська місія ОБСЄ зможе працювати на Донбасі

В ЗСУ стартували масштабні стратегічні командно-штабні навчання "Рубіж-2016"

На полігоні Широкий Лан завершилися триденнітактико-бригадні навчання резервістів

Понтонна переправа та розвідка з гвинтокрилів: на Дніпропетровщині пройшли масштабні навчання ВДВ-шників

Тренування десантників: стрибки з гвинтокрилу та навчання снайперів – фоторепортаж