Twitter / Просто Мила

МЗС Угорщини викликало російського посла через чергову брехню Кисельова

  На російському телебаченні події 1956 року в Угорщині назвали "першою кольоровою революцією"

  Угорське Міністерство закордонних справ викликало посла Росії в Будапешті у зв'язку зі зневажливими коментарями гендиректора агенції "Россия сегодня" Дмитра Кисельова про події 1956 року. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на портал HVG.hu.

  "До МЗС Угорщини було викликано російського посла. На зустрічі йому дали чітко зрозуміти: Угорщина не потерпить від будь-кого зневаги до революції 1956 року і її героїв", – цитує видання заяву МЗС Угорщини.

  Як стало відомо, напередодні опозиційна партія "Політика може бути іншою" закликала угорське МЗС "почати свій день  з виклику російського посла".

  "МЗС Угорщини має тепер лише одне завдання: у будь-який спосіб висловлювати протест проти брехні російського телебачення. Неприйнятним є те, що державні медіа колишнього гнобителя брешуть про революцію 1956 року", – йдеться у заяві партії.

  Повідомляється, що у програмі на російському ТБ Дмитро Кисельов заявив, що події 1956 року в Угорщині "були першою кольоровою революцією, за якою стояли західні сили, зокрема США". У цій же передачі революцію назвали погромом і заявили, що під час подій 1956 року з тюрем були випущені тисячі нацистів.

  Нагадаємо, 19 жовтня МЗС Бельгії викликало "на килим" російського посла для роз'яснень.

  Попередній матеріал
  "Артилерійський обстріл" у Маріуполі: у місті провели навчання на основі реальних подій 2015 року
  Наступний матеріал
  Попри біль у тілі, на пікет під МОЗ вийшли хворі на рідкісну генетичну хворобу

  МЗС Бельгії викликало "на килим" російського посла для роз'яснень

  МЗС Литви викликало на килим російського посла та вручило йому ноту