НАБУ
НАБУ НАБУ

Змова у справі днопоглиблення портів: Антимонопольний комітет підтвердив версію НАБУ

Загальна сума штрафу, накладеного на підприємства, становить понад 80 млн грн

Антимонопольний комітет України (АМКУ) підтвердив факт антиконкурентних узгоджених дій службових осіб ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) та представників низки підприємств-учасників торгів на закупівлю послуг з експлуатаційного днопоглиблення, що призвели до спотворення результатів процедури закупівлі і, як наслідок, до привласнення коштів ДП "АМПУ", повідомляє прес-служба НАБУ.

Зокрема, йдеться про торги на днопоглиблення підхідних каналів і акваторій Бердянського та Маріупольського морських портів. Загальна сума штрафу, накладеного на підприємства, становить понад 80 млн грн. Викриття змови учасників держзакупівель стало можливим завдяки ефективній співпраці Національного антикорупційного бюро України та Антимонопольного комітету.

Так, упродовж 2015–2016 років ДП "АМПУ" здійснило низку закупівель послуг на днопоглиблення підхідних каналів і акваторій Бердянського та Маріупольського морських портів. За результатами торгів було укладено договори з ТОВ "Іріда", ТОВ "Техморгідрострой Миколаїв" та ПП "Інфлот-Данубіус Ейдженсі". За версією слідства, ці закупівлі здійснено за завищеними майже удвічі цінами.

Зібравши достатньо інформації, що засвідчила можливий антиконкурентний характер дій збоку учасників торгів, НАБУ передало частину матеріалів до АМКУ. Зазначені матеріали стали підставою для відкриття справ за ознаками антиконкурентних узгоджених дій та винесення АМКУ вердикту щодо наявності відповідного факту. В результаті на ТОВ "Іріда" накладено штраф у розмірі 1 млн 466 тис. грн, на ТОВ "Інфлот-Данубіус Ейдженсі" – 3 млн 640 тис. грн, на ТОВ "Техморгідрострой Миколаїв" – 76 млн 430 тис. грн.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Грандіозне оновлення": "Укрзалізниця" планує замінити 70% білизни
Наступний матеріал
Рада схвалила законопроект про захист економічної конкуренції
Loading...

Коротко й без жартів: НАБУ оприлюднило інфографіку у "справі рюкзаків"

НАБУ закупило спортивні костюми у фігуранта "справи рюкзаків" – реакція Ситника

НАБУ закупило спортивні костюми у фігуранта "справи рюкзаків"

У "Центрі протидії корупції" пояснили, чи є "справа рюкзаків" політично вмотивованою