літак Ан-178
літак Ан-178 podrobnosti.ua

"Антонов" уперше виготовив літак без жодної російської деталі

  Читайте по-русски
  На новому типі літака 2/3 обладнання американського виробництва, третина – вітчизняного

  Державне авіапідприємство "Антонов" виготовило перший планер серійного транспортного літака Ан-178 без деталей із Російської Федерації. Про це в інтерв'ю розповів президент ДП "Антонов" Олександр Лось, повідомляє "Укрінформ".

  "Це перший літак, який складається без жодної російської деталі. Нас звинувачують у тому, що кілька років ми не випускали серійні літаки. Але з початком воєнної російської агресії у 2014 році ми втратили не тільки ринок збуту, а й ринок постачання важливих компонентів. Деякий час забрало імпортозаміщення та пошук нових постачальників", – сказав Лось.

  За словами президента держпідприємства, на новому типі літака третина обладнання вітчизняного виробництва, 2/3 – виробництва корпорацій Сполучених Штатів Америки.

  "Причому проєктну роботу з заміщення російських комплектуючих ми провели власним коштом. Насправді широка міжнародна кооперація передбачалася ще у 2010-2011 роках при розробці проекту Ан-178. У 2015-2016 роках ми просто продовжили цю планомірну роботу", – наголосив Лось.

  Нагадаємо, раніше "Антонов" показав будівництво літака Ан-178 для Перу, який піднімається на висоту до 12 тисяч метрів.

  Попередній матеріал
  Вітольд Фокін загримів до бази сайту "Миротворець"
  Наступний матеріал
  Із вересня в Україні збільшать мінімальну пенсію – для яких категорій
  Loading...