facebook.com/antonov.company/

"Антонов" прокоментував інформацію щодо обслуговування Ан-124 "Руслан" в Росії

Невиконання своїх прямих обов'язків підтримувати цивільні літаки марки "Ан" призведе до втрат ліцензій розробника, сказали в ДП "Антонов"

Державне підприємство "Антонов" підтверджує свою співпрацю з російською компанією "Волга-Днепр", але підкреслює, що це відбувається виключно відповідно до законодавства України та міжнародних авіаційних правил. Про це повідомляє у п'ятницю прес-служба компанії.

"Державне підприємство "Антонов" є розробником авіаційної техніки та, відповідно, утримувачем сертифікатів типу літаків "Ан", зокрема, транспортного літака Ан-124-100 "Руслан". Саме тому збільшення ресурсів цієї авіаційної техніки – прерогатива виключно ДП "Антонов", – повідомили в компанії.

У компанії також зазначили, що невиконання "Антоновим" і Україною обов'язків, обумовлених цілою низкою міжнародних правил та вітчизняним законодавством, призведе до застосування відповідних міжнародних санкцій. Зокрема – до заборони міжнародних польотів літаків марки "Ан", а також до передачі функцій розробника іншим органам, вповноваженим країною-експлуатантом повітряних суден (ПС).

"Невиконання своїх прямих обов'язків підтримувати цивільні літаки марки "Ан" призведе до втрат ліцензій розробника, дозволів на авіаперевезення та втрат ринків", – зазначили на підприємстві.

У компанії зазначили, що відповідно до чинних міжнародних стандартів та установчих матеріалів у галузі підтримання льотної придатності, які викладені в Додатку 8 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію ICAO "Льотна придатність повітряних суден" та в Керівництві ICAO з льотної придатності, Doc 9760, організація-розробник залишається відповідальною за збереження цілісності конструкції літака. Для відомств цивільної авіації представники організації-розробника зобов'язані залишатися контактними особами при вирішенні проблем, які можуть вимагати розробки корегувальних заходів.

ФОТО: Столтенберг особисто оцінив потужності літаків від ДП "Антонов"

/
/
/
/
/
/
/

Крім цього, як стверджують у ДП "Антонов", організація-розробник зобов'язана постійно оцінювати цілісність конструкцій своїх літальних апаратів протягом всього терміну їх експлуатації. За результатами такої оцінки вона повинна розробляти і видавати інформацію, що доповнює чинні програми технічного обслуговування, з метою виявлення пошкодження конструкції до того, як воно стане проблемним для всього парку. 

У ДП "Антонов" наголосили: "Саме з метою дотримання своїх зобов'язань, за міжвідомчим узгодженням з повноважними міністерствами та відомствами України, згідно з листом-роз'ясненням Держекспортконтролю України, на договірній основі фахівці ДП "Антонов" виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан-124-100 "Руслан" ТОВ "Авіакомпанія "Волга-Днепр", що не входить до переліку компаній, до яких згідно з рішенням РНБО України застосовуються санкції. Зазначений літак має Свідоцтво про реєстрацію цивільного ПС та може використовуватися тільки з метою забезпечення потреб громадян та економіки. Таким чином, ДП "Антонов", як розробник авіаційної техніки, діє відповідно до чинного законодавства України та міжнародних авіаційних правил", – зазначається в повідомленні.

У компанії також підкреслили, що з 2016 року повністю припинено співробітництво між ДП "Антонов" та ТОВ "Авіакомпанія "Волга-Днепр" в напрямку надання послуг з повітряних перевезень великогабаритних та нестандартних вантажів.

Нагадаємо, раніше у п'ятницю, 3 листопада, російське видання "Комерсант" повідомило, що Росія і Україна ведуть закриті переговори про продовження льотної придатності літаків Ан-124-100 "Руслан".

Як повідомляв 5.UA, "Антонов" анонсував випуск щонайменше 70 літаків протягом п'яти років

Попередній матеріал
Підприємства ГМК в жовтні були забезпечені вагонами УЗ лише на 25% – "Укрметалургпром"
Наступний матеріал
МВФ назвав 4 умови, за яких Україна отримає п'ятий транш
Теги:
Loading...

На Мальті буде створено сервісний центр для обслуговування літаків "Антонов" – Порошенко

Урочистості з нагоди Дня ракетних військ та артилерії ЗСУ – трансляція завершена

Вбивство Аміни Окуєвої: Осмаєв сказав, чи має претензії до роботи українських правоохоронців