'Антонов' http://hyser.com.ua

НАЗК підозрює в корупції віце-президента "Антонова"

Агентство вимагає провести службове розслідування щодо Андрія Чабанова та розглянути питання про притягнення його до відповідальності

Національне агентство з питань запобігання корупції підозрює віце-президента ДП "Антонов" Андрія Чабанов у вчиненні корупційного правопорушення. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, на засіданні 30 жовтня НАЗК ухвалила рішення "про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону виконуючому обов’язки президента ДП "Антонов" Кривоконю Олександру". Припис внесено стосовно віце-президента "Антонова" Андрія Чабанова.

Як зазначається, НАЗК провела перевірку, яка встановила: віце-президент ДП "Антонов", будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, порушив вимоги частини першої статті 36 Закону України "Про запобігання корупції", а саме не передав належні йому підприємства та корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду, чим вчинив правопорушення, пов’язане з корупцією.

Відтак, у НАЗК вимагають провести службове розслідування щодо Чабанова та розглянути питання про притягнення його до встановленої законом відповідальності.

"Припис НАЗК є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 18846 КУпАП", – нагадали в Агентстві. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Столтенберг особисто оцінив потужності літаків від ДП "Антонов"

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна в ООН закликала підтримати Міжнародний кримінальний суд, що розслідує агресію РФ
Наступний матеріал
Чийгоз пояснив, навіщо планує повернутися в анексований Росією Крим
Loading...