forbes.net.ua

Обговорять невраховане: НАЗК збирається усунути прогалини в антикорупційному законі

Взяти участь в обговоренні поправок до закону "Про запобігання корупції" мають провідні фахівці в галузі права, експерти та громадські діячі
Національне агентство з питань запобігання корупції створило робочу групу, яка розпочала підготовку пропозицій до закону "Про запобігання корупції" задля усунення наявних прогалин. Про це повідомила у Facebook голова НАЗК Наталія Корчак.

"У НАЗК розпочала свою роботу робоча група з підготовки змін до закону України "Про запобігання корупції". Мета – напрацювання пропозицій, що стосуються всіх аспектів діяльності агентства, особливо в частині практичної реалізації роботи органу та процедурних моментів, які наразі не враховані законом. Наприклад, механізм реалізації норм закону в частині проведення перевірок, ознайомлення з протоколами, внесення приписів тощо", – написала Корчак.

Чиновниця також сказала, що, крім представників всіх Департаментів НАЗК, до складу групи увійшли члени Громадської ради при Національному агентстві. "Напрацьовані зміни в обов'язковому порядку будуть винесені на обговорення, участь в якому візьмуть провідні фахівці в галузі права, експерти та громадські діячі", – заявила очільниця НАЗК.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чому пам'ять про Революцію гідності не може співіснувати з елітними інтер'єрами – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
Нідерланди збираються перевірити участь двох своїх фірм у будівництві Керченського моста
Loading...

Корчак оцінила перший рік роботи НАЗК на "трійку"

НАЗК змінить порядок перевірки е-декларацій – Корчак

ВСУ та Держслужба у справах ветеранів АТО: НАЗК погодило ще 8 антикорупційних програм