голова НАЗК Наталія Корчак
голова НАЗК Наталія Корчак 5 канал

НАЗК змінить порядок перевірки е-декларацій – Корчак

  Будуть внесені корективи, відповідно до пропозицій громадськості та, зокрема, "Громадського люстраційного комітету"

  Національне агентство з питань запобігання корупції має намір змінити порядок проведення повної перевірки електронних декларацій високопосадовців. Про це написала глава НАЗК Наталія Корчак на сторінці у Facebook.

  "Вирішили спільно з Громадським люстраційним комітетом та Олександрою Дрік (голова Ради ГО "Громадський люстраційний комітет" – ред.) конструктивно підійти до змін до Порядку проведення повної перевірки декларацій. Громадськість внесла пропозиції, НАЗК опрацює та підготує відповідний проект рішення про роз'яснення до Порядку", – заявила Корчак.

  Як розповіла чільниця НАЗК, пропозиції стосуються, у першу чергу, критеріїв, за якими уповноважені особи Агентства приймають рішення про початок перевірки.

  "Маю на увазі підстави, за якими звернення заявників до агентства з вимогою перевірки декларації того чи іншого декларанта на основі викладених у зверненні доказів, фактично стають першоджерелами початку перевірки", – пояснила Корчак.

  За її словами, наразі серед поданих пропозицій є ті, з якими Агентство повністю чи частково погоджується, а також ті, "з чим не згодні зовсім і ті, відповідь на які (бачення реалізації пропозиції) мають надати крім НАЗК інші органи державної влади та правоохоронні органи".

  Попередній матеріал
  Проект "Стіна" та обшуки в "Страна. UA" – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  "Це нормальний термін": Животовський сказав, коли ЄС може скасувати роумінг для України
  Loading...