е-декларування
е-декларування 5 канал

ВСУ та Держслужба у справах ветеранів АТО: НАЗК погодило ще 8 антикорупційних програм

  Нині в Агентстві кажуть, що вже опрацювали більше 100 антикорупційних програм органів державної влади

  Національне агентство з питань запобігання корупції погодило ще 8 антикорупційних програм органів державної влади. Таке рішення ухвалили на черговому засіданні, повідомляє прес-служба Агенції

  "Наразі погоджено антикорупційні програми на 2017 рік Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Верховного Суду України, Херсонської обласної державної адміністрації, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Державного агентства з питань кіно, Державного агентства рибного господарства, Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг та Державної служби статистики", – розповіли в НАЗК.

  Як пояснили в Агентстві, "антикорупційні програми, серед іншого, визначають засади загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції у відповідній сфері, заходи з їх реалізації, а також з виконання антикорупційної стратегії та державної антикорупційної програми. Програми визначають корупційні ризики у діяльності органу, установи, організації, причини, що їх породжують, умови, що їм сприяють та заходи усунення".

  Станом на сьогодні в НАЗК опрацювали понад 100 антикорупційних програм органів державної влади. З них погоджено на засіданнях НАЗК із наданням пропозицій 66 програм.

  Нагадаємо, 14 серпня у НАЗК повідомили результати перевірки декларацій міністрів.

  Попередній матеріал
  Порошенко призначив спецпредставника з врегулювання у Придністров'ї
  Наступний матеріал
  "У пошуках об'їзду": до Дня Незалежності у столиці перекривають понад 20 вулиць
  Loading...