НАЗК
НАЗК 5 канал

Експерт про діяльність НАЗК: Все, що ми бачимо за рік роботи – це постійні скандали

В ефірі "Інформаційний день" на "5 каналі" Тетяна Назаренко розповіла про те, які можна зробити висновки за рік роботи НАЗК

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" головний редактор інтернет-видання Insider Тетяна Ніколаєнко розповіла, чи виправдав себе НАЗК за рік роботи. Так, за словами Тетяни Ніколаєнко, за рік роботи НАЗК можна було побачити постійні скандали. 

"Насправді, коли їхала на ефір, думала про те, що це такий виявився орган, який я досі не розумію, навіщо він. Тому що, якщо ми бачимо, що по роботі НАБУ - насправді це з'явився той орган, який в системі координат влади, там де все було чітко розподілено, це з'явився якийсь інший центр тяжіння, який впливає на процеси і справді відбувається такий баланс сил. То у випадку з НАЗК, який мав би виконувати таку ж функцію, він не працює. І все, що ми бачимо за рік – це постійні скандали. Почали з того, що вони дуже довго спочатку не могли обрати цей склад. Знову-таки найближчими днями будемо дивитися, як вони обиратимуть третього замість четвертого і добирати п'ятого. Чим це закінчиться – невідомо", – зазначила Тетяна Ніколаєнко.

Гостя студії також зазначила, що подальша діяльність НАЗК буде складатися залежно від того, як будуть обиратися нові члени для цього органу.

"Думаю, що він скоріше знешкоджений владою, завдяки цьому механізму конкурсу і тому як була влаштована конкурсна комісія. Тому що, якщо ми будемо згадувати як відбувалася конкурсна комісія, як відбувалися всі ці перипетії навколо НАЗК, ми будемо згадувати постійні скандали, які почали виникати від того, який був сформований Кабміном ще за Арсенія Яценюка склад конкурсної комісії, коли говорили, що його сформували громадські організації підконтрольні Яценюку. Потім ми побачили переформат цієї комісії, потім ми побачили як вона обирала членів НАЗК, постійні скандали  і зрештою ми отримали абсолютно недієздатний орган, де двоє проти двох і в них немає ніякого рішення і, по суті, це непрацюючий зараз орган. Зараз ми подивимось на обрання цих нових членів НАЗК і зрозуміємо, як надалі буде складатися доля цього органу", – додала Тетяна Ніколаєнко.

Попередній матеріал
ГПУ проводить нові обшуки в "Укргазвидобуванні": які договори шукають
Наступний матеріал
В аеропорту "Київ" маленький мільйонний пасажир отримав VIP-приз
Loading...

Cуд через корупційні правопорушення оштрафував заступника голови НАЗК

"Боротьба за крісло": На посаду п'ятого члена НАЗК претендує семеро осіб

МВФ визначив, у якому регіоні Україні найнижчий рівень корупції