Ан-132Д
Ан-132Д 5 канал

Як український красень Ан-132Д підкорював серця європейців – ексклюзив "5 каналу"

Від фігур, які виробляв Ан-132 у небі Парижа, захоплювало подих

У передмісті Парижа - Ле Бурже – 19 червня стартував наймасштабніший у світі авіасалон. На третьому дні салону український Ан-132Д знову здіймається в небо – аби здійснити демонстраційний політ.

Уже вдруге на цій виставці транспортник українського виробництва порадував журналістів та спеціалістів появою у небі. Цього разу він дозволив собі більше. Від фігур, які виробляв Ан-132 у небі, захоплювало подих. Як це було – зафільмували журналісти "5 каналу". Віражі турбогвинтового красеня – в ексклюзивному відео "5 каналу".

 

"Цей політ був неймовірним! Хоча пілоти сказали - то все метеоумови. Мовляв, через боковий вітер віражі були крутішими, а кути - гострішими", - зазначає кореспондент з місця події. 

Нагадаємо, 19 червня у Ле Бурже відкрився масштабний авіасалон. Не минулося там і без української прем'єри. "Антонов" представив новітній транспортник Ан-132Д, який вражав глядачів своїми маневрами у небі. Крім того, компанії вдалося укласти надважливі та вигідні контракти з міжнародними партнерами.

А 21 червня стало відомо, що на авіасалоні Україна домовилась про поставки авіадвигунів для бізнес-джетів в Австрію.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Авіасалон Ле Бурже-2017: чим вразив європейців український Ан-132Д – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пленарне засідання сесії Київської міської ради - завершено
Наступний матеріал
Україна вперше здобула "Каннського Лева"
Loading...