5 канал

Сучасні авіоніка та двигуни: "5 канал" представляє віртуальну екскурсію українським Ан-132Д

У Франції триває масштабний авіасалон Ле-Бурже, на якому український авіавиробник демонструє турбогвинтового красеня Ан-132Д

У другий день авіасалону в Ле-Бурже український АН-132 не літає, сьогодні він - на землі, задля екскурсій. Спільний із саудитами проект має зацікавити як військових, так і цивільних покупців, яким треба приземлення в екстремальних умовах гір чи пустель. 

Під Парижем сьогодні знову спека + 35 у тіні. "Антонов" презентує пресі свій новий літак. Партнери із Саудівської Аравії – почесні спікери на брифінгу.

"Цей літак має велике майбутнє. Співпраця з іноземними компаніями, такими, як Pratt & Whitney, Honeywel, Dowty Propellers додає цьому літаку суттєвих переваг", - відзначає директор Аерокосмічного інституту Королівства Саудівська Аравія Доктор Халєд.

Після короткого вступного слова – екскурсія літаком. У вантажному відсіку штовхаються десятки медійників. У кабіну встигла вишикуватия черга. Роль екскурсоводів беруть на себе саудити. Вони до деталей знають цей проект.

Канадські двигуни, американська авіоніка, британські гвинти. З такими комплектуючими на Ан-132 можна і треба отримувати міжнародний сертифікат, а з ним – спробувати новий літак на ринках не лише Близького Сходу, а й Європи, каже президент "Антонова" Олександр Коцюба.

"Оскільки до цих пір літаки "Антонова" мали сертифікат типу МАК, що розташований в РФ, то це дуже звужувало ринок збуту літаків. Зараз поєднання європейських та американських систем у нашому літаку дає можливість виходу на європейську сертифікація або американську. Тобто, це значно розширює ринок збуту", - відзначає Коцюба.

75 військових, або 46 десантників, або 27 поранених - ця машина може зацікавити покупців і у військово-транспортній версії, і у транспортній. Випробування з вантажем це судно вже встигло пройти.

Попереду в "антонівців" – ще багато роботи. Польоти з максимальним вантажем, з відкриттям рампи в повітрі – для висадки десанту, випробування літака у високих і низьких температурах. Які ще випробування чекають на українського красеня – дивіться у сюжеті:

 

З Франції, Ольга Калиновська, Іван Наконечний, "5 канал"

Авіасалон Ле Бурже-2017: чим вразив європейців український Ан-132Д – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Нова історія бурштину": НАБУ завело справу на двох нардепів, вони – не відмовчуються
Наступний матеріал
Геращенко назвала ключові питання, які обговорили Порошенко і Трамп
Loading...