ДП "Антонов" у Парижі
ДП "Антонов" у Парижі 5 канал

Авіасалон Ле Бурже-2017: які контракти уклав "Антонов" у передмісті Парижа

Крім надважливих договорів з партнерами, "антоновці" вкотре демонструють дивовижні фігури красеня Ан-132Д у небі

На третій день авіасалону Ле Бурже український Ан-132Д знову піднявся в небо - тішив глядачів і вражав потенційних покупців. Хвилюватися за його подальшу долю не варто, бо український літак уже має головного замовника. Таким чином, Ле Бурже став для "Антонова" демонстрацією власного потенціалу й рекламою супутніх послуг. Більше про це – у репортажі Ольги Калиновської. 

Дні перемовин та укладання контрактів на авіакосмічній виставці Ле Бурже добігають кінця. Вже у п’ятницю, 23 червня, тут буде не протовпитися. На аеродромі з'являться тисячі любителів авіації з різних куточків країни. Авіабудівники ж поїдуть додому – рахувати прибутки. Для когось це Ле Бурже виявиться спекотним не лише через погоду.

Твердим контрактом підсумовує бізнес-дні на Ле Бурже і держпідприємство "Антонов". Одна з найбільших логістичних компаній Франції на рік фрахтує Руслани "Авіаліній Антонова" для надгабаритних перевезень. Вантаж планується тендітний. 

"Основним контракт – це перевезення супутників, додатково – перевезення інших вантажів", - зазначив віце-президент "Антонова" Олег Орлов.

Суму контракту поки не розголошують, але зазвичай цифри в таких угодах - мільйонного порядку. Ця домовленість особливо цінна тепер, коли "Авіалінії Антонова" на ринку працюють самостійно, без російської компанії "Волга-Днєпр". Росіяни зі своїми "Русланами"  нині прямі конкуренти українській авіакомпанії.

"Попри те, що з'явилась дуже жорстка конкуренція через те, що ми тепер працюємо окремо, ми зі своїм флотом у сім літаків не поступаємося "Волге-Днєпру", яка має 12 літаків", - переконує директор авіатранспортного підрозділу ДП "Антонов" Михайло Харченко.

Не залишається в тіні і новачок цієї виставки – Ан-132. Три дні поспіль "антоновці" ведуть перемови. Сьогодні зустріч – із компанією Honeywell, чиєю авіонікою обладнана кабіна цього літака.

Про зустрічі із потенційними покупцями нового літака керівництво "Антонова" воліє не говорити, поки не уклали тверді контакти. Авіація не любить забігати наперед. Тим паче, що літак має головного замовника. Питання лише в кількості саудівських компаній, які захочуть придбати Ан-132.

Поки що один-єдиний літак-демонстратор уже вдруге на цій виставці порадував журналістів та спеціалістів появою у небі. Сьогодні він дозволив собі більше. Від фігур, які виробляв Ан-132 у небі, захоплювало подих. Як це було – дивіться у сюжеті:

 

З Франції, Ольга Калиновська, Іван Наконечний, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Авіасалон Ле Бурже-2017: чим вразив європейців український Ан-132Д – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Бурштинові схеми": Розенблат з'явився на судовому засіданні
Наступний матеріал
"Обстріли вимірюють годинами": бійці розповіли про потужні налети регулярної армії РФ
Loading...