"Рух опору капітуляції" представив свою доктрину
"Рух опору капітуляції" представив свою доктрину "5 канал" / Евеліна Михайленко

Альтернативу "мирному плану Зеленського" представили в "Русі опору капітуляції" – що пропонують (оновлено)

Читайте по-русски
Україні треба переходити в інформаційну, дипломатичну і політичну атаку

Альтернативний план мирного врегулювання на Донбасі оприлюднили в "Русі Опору Капітуляції". Його називають "Українською доктриною безпеки та миру". Презентацію слухала кореспондентка "5 каналу" Евеліна Михайленко.

Читайте також: У Тернополі президенту Зеленському влаштували "коридор ганьби" – відео

ОНОВЛЕННЯ. Над проєктом працювали об'єднання дипломатів, військових та юристів. Сам текст можна знайти в інтернеті. Документ містить 5 пунктів. В ньому йдеться, що з території України мають бути виведені російські війська. Учасники презентації чітко наголосили: підписання "формули Штайнмаєра" та початок розведення – це тенденція до капітуляції.

У документі наголошується, що російська збройна агресія – це тяжкий злочин. І тому необхідно посилити міжнародні санкції проти Росії. Автори запевняють, що відкриті до обговорення цих положень.

"Проект нашої доктрини – запрошення до діалогу, щоб знайти краще вирішення проблеми, з якою ми стикнулися через російську агресію. Це пропозиція консолідувати наші зусилля і разом тиснути на агресора", – пояснив у коментарі "5 каналу" Володимир Огризко, керівник центру дослідження Росії, міністр закордонних справ України (2007-2009) та нині активіст "Руху опору капітуляції".

Огризко наголосив: "Ми – країна-жертва агресії і нам країна-агресор постійно накидає ті чи інші забаганки та вимоги, що суперечить здоровому глузду".

Мінські домовленості, за його словами, не є зобов'язуючими для України. Вони нав'язані під тиском.

На думку експертів, Україні треба переходити в інформаційну, дипломатичну і політичну атаку.

"Вже зараз з Москви чутно, що ми повинні розробити закон про народну міліцію, повинні повністю вибачити військові злочини, вчинені бойовиками.", – зауважив Огризко.

До групи експертів увійшли не тільки військові, а й правозахисники та дипломати. 

У прес-конференції взяли участь члени Стратегічної ради "Руху опору капітуляції": Володимир Василенко, Роман Безсмертний, Йосиф Зісельс, Сергій Квіт, Данило Лубківський, Володимир Огризко та співкоординатори "РОК" Михайло Басараб та Андрій Левус.

Повний запис презентації доктрини дивіться тут:

Напередодні журналістам вперше продемонстрували ділянку, на якій відбулося розведення сторін. Згідно з Мінськими угодами, українські захисники відійшли в тил, а село Катеринівка опинилося в "сірій зоні". Тепер там патрулюють поліцейські, армійці ж тим часом облаштовують нову лінію оборони, за кілометр від попередньої.

Раніше також повідомляли, що в Золотому скасують "жовтий" режим, утім, як розповіли "5 каналу" у штабі ООС, рівень безпеки залишиться таким на всій лінії розмежування. Зазначимо, що в цей період усі мешканці мають носити із собою документи, що посвідчують особу. Військовослужбовці та правоохоронці мають право їх перевіряти і в разі відсутності можуть затримати людину. Крім того, можуть перевіряти і особисті речі, транспортні засоби, заходити в житлові приміщення та будівлі підприємств і організацій.

Попередній матеріал
Маскував під диких тварин: Українець переправляв до Європи нелегалів з В'єтнаму
Наступний матеріал
"Інфодень": у студії Черненко, Семенуха, Когут і Василенко
Loading...

ОБСЄ підтвердила завершення розведення військ у Золотому

МЗС готує офіційну реакцію на "робочий візит" депутата Держдуми у Золоте – Пристайко

"Рух опору капітуляції" презентує "Українську доктрину безпеки та миру" – завершено

У Золотому-4 посилено патрулюють нацгвардійці – фото

Не ховаючись: депутат Держдуми приїхав на лінію розмежування в Золоте

Час.Підсумки тижня з Анною Мірошниченко