Михайло Поліцеймако
Михайло Поліцеймако 5 канал

У Харкові активісти вимагають не пускати в Україну ще одного російського актора – що відомо

  Читайте по-русски
  Поліцеймако неодноразово виступав в анексованому Криму, зокрема "засвітився" в Севастополі та Сімферополі

  У Харкові активісти звернулися до правоохоронців із проханням заборонити в'їзд в Україну російському актору Михайлу Поліцеймаку. Про це "Укрінформ" розповів лідер громадської організації "Світанок" Вадим Поздняков.

  "Нам стало відомо, що 3 березня у Палаці студентів Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого планується комедія "Останній поверх" за участю російського актора Михайла Поліцеймака", – зазначив Поздняков.

  За його словами, Поліцеймако неодноразово виступав в анексованому Криму та занесений до списків сайту "Миротворець". У лютому 2017 року та в лютому 2015 року він виступав у Севастополі та Сімферополі.

  Поздняков повідомив: "Ми вже звернулися до СБУ і ДПСУ із електронним листом, вимагаючи заборонити в'їзд даній особі в Україну". При цьому активіст додав, що афіші комедії за участю Поліцеймако можна побачити поки що у центрі міста.

  Як повідомляв 5.UA, 7 лютого двом російським акторам заборонили в'їзд в Україну на 10 років. Після завершення всіх процедур їх повернули до Республіки Молдова. Але вже за декілька годин ця група іноземців приїхала на інший пункт пропуску і намагалися ошукати українських прикордонників.

  Попередній матеріал
  МЗС обурене атакою ворога на "Бахмутці": "Закликаємо міжнародну спільноту засудити атаку РФ"
  Наступний матеріал
  Розстріли на Майдані: ДБР затримало підозрюваного у вбивстві колишнього бійця "Омеги"
  Loading...