5 канал

Адвокати Януковича зірвали судове засідання щодо держзради – прокурор

Вони знову не з'явилися на суді та лише письмово повідомили: перебувають у Москві

Оболонський райсуд Києва переніс розгляд справи про державну зраду Віктора Януковича через неявку адвокатів. Наступне засідання відбудеться 27 грудня, передає кореспондент "5 каналу". 

Як стало відомо, захисники повідомили суд у письмовій формі про те, що перебувають у Москві та збирають докази для обґрунтування необхідності допиту свідків.

Зі свого боку сторона обвинувачення, зокрема військовий прокурор Руслан Кравченко зазначив, що адвокати порушують кримінальне законодавство та зловживають правом на захист. Неявку адвокатів він назвав зривом судового засідання та неповагою до всіх учасників процесу.

Сторона обвинувачення наголосила: якщо протягом трьох днів Янукович не визначиться з новими адвокатами, то прокуратура клопотатиме про призначення безкоштовного захисника у справі держзради Віктора Януковича.

"Суд повідомить обвинуваченого Януковича, а також сторону захисту – якщо він не визначиться зі своїми новими захисниками або тими, які на даний час є – це адвокатська компанія "Verlex". Якщо вони не прибудуть і якщо нового захисника обвинувачений Янукович не визначить, тоді я, відповідно до законодавства, маю право клопотати про призначення безкоштовного захисника безоплатної допомоги", – зазначив прокурор. 

Зауважимо, що сьогодні свідками сторони обвинувачення мали виступити колишній народний депутат Андрій Сенченко і парламентарій з цього скликання Юлій Мамчур.

Під час останнього засідання 14 грудня суд закінчив розглядати докази сторони захисту. Президента-втікача судять заочно. Янукович фігурує в декількох кримінальних провадженнях: звинувачення в державній зраді, зловживання владою та розтрата державних коштів у великих розмірах. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чубаров закликав дипломатів більше не засідати у Мінську: яка причина
Наступний матеріал
Турчинов: РФ могла вивести своїх представників із СЦКК для активізації бойових дій на Донбасі
Loading...