Адвокати Небесної сотні 5 канал

Адвокати Небесної сотні розповіли про прогалини суддівського корпусу та системи загалом

Вони обурені тим, що досі не почався судовий розгляд головної справи Майдану

Правоохоронна та судова системи України неспроможні ефективно й неупереджено розслідувати справи, які стосуються Революції Гідності. Про це заявляють адвокати Небесної сотні, передає "5 канал".

Зокрема, захисник Павло Дикань стверджує, що попри те, що з часу Майдану змінились вже чотири генеральні прокурори, системного прориву у розслідуванні цих справ не відбулось. Дикань вважає причиною цього політичну заангажованість прокурорів.

"Головною проблемою прокуратури на сьогоднішній день є відсутність незалежності слідчих і прокурорів і політичний вплив керівництва прокуратури на розслідування. На жаль, за три роки ці фактори нікуди не ділися", - каже Дикань.  

Крім того, адвокат Роман Маселко вважає незадовільною і роботу судів. Він наголошує, що ті  служителі Феміди, які раніше ухвалювали сумнівні рішення проти учасників Революції гідності, нині розглядають справи про порушення правоохоронцями прав людини під час Майдану.

"У часи Майдану суди стали головною ланкою репресивної системи. Понад триста п'ятдесят - ті, які безпосередньо розглядали справи, пов'язані з Майданом, безпосередньо в Києві та Київській області, натепер їх тут сконцентровано понад 250. Вони, у переважній більшості, знаходяться зараз на своїх посадах. Сама їх присутність впливає на настрої суддівського корпусу", - додає Маселко.

Адвокати обурені, оскільки й досі не почався судовий розгляд ключової справи Майдану щодо обставин проведення антитерористичної операції 18 лютого 2014 року.

Як відомо, 29 вересня Верховна Рада звільнила суддів за злочини проти Майдану. Крім того, ВРЮ схвалила рішення про звільнення одіозної судді Царевич.

Попередній матеріал
Як у ресторані: У нових сухпайках ЗСУ буде "гаряче", шоколад та кава
Наступний матеріал
Політтехнолог: Деякі європарламентарі лобіюють продовження санкцій проти РФ тільки на 3 місяці
Теги:
Loading...

Порошенко звільнив суддю Царевич через переслідування автомайданівців

Верховна Рада звільнила суддів за злочини проти Майдану

Розстріл Майдану: суд продовжив утримання підозрюваних екс-"беркутівців" під вартою

Силовий розгін Майдану та перешкоджання журналістам: у Києві виголосили обвинувачення екс-командиру "Беркута"