Царевич 5 канал

ВРЮ схвалила рішення про звільнення одіозної судді Царевич, рішення - за Президентом

Відповідне рішення ухвалили більшістю голосів шляхом таємного голосування

Близько 6 годин тривало сьогоднішнє засідання Ради юстицій щодо судді Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич. Їй закидають порушення суддівської присяги. Йдеться про рішення щодо позбавлення прав активістів Революції гідності. У грудні 2013 року вони рушили до резиденції екс-президента України Віктора Януковича.

Як стало відомо, дуже довго точилися дискусії у ВРЮ, однак після тривалого обговорення шляхом таємного голосування було прийняте рішення щодо звільнення з посади судді Оксани Царевич.

"За результатами таємного голосування Вища Рада юстицій вирішила внести подання Президенту України про звільнення Царевич Оксани Ігорівни з посади судді Печерського районного суду міста Києва у зв'язку з порушенням присяги судді. Рішення прийнято більшістю голосів – 13 "за", 2- "проти", - йдеться у повідомленні ВРЮ.

"Як тільки Вища рада юстицій направила це подання, президент може виносити указ про її остаточне звільнення і, нарешті, пані Царевич позбудеться статусу судді. Всі інші процеси, а по ній йдуть кримінальні процеси, щодо неї будуть здійснюватися вже у статусі Царевич не як судді", - додає адвокат родин Небесної Сотні Роман Маселко.

Водночас, як стало відомо, сама суддя рішення комісії не дочекалася, її адвокат також відмовився говорити з журналістами

Нагадаємо, активістів Майдану позбавляли прав на основі рапортів інспекторів ДАІ. Слідство уже довело, що ці рапорти були фальшивими. На основі саме таких документів Царевич ухвалювала рішення щодо позбавлення прав. 

Попередній матеріал
Кабмін України затвердив проект Держбюджету-2017 і направляє його в Раду
Наступний матеріал
У Києві розпочалась 13-а щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії
Теги:
Loading...

"Судді Майдану": ВРЮ перенесла розгляд справи про звільнення одіозної судді Царевич

Засідання у справі судді Царевич тривало трохи більше трьох хвилин

Суддя Царевич дуже кваліфікована, але безпринципна – Волох

Одіозні судді Вовк, Царевич і Кицюк ніяк не покарані - активіст