15 травня пройде міжнародний фотопроект "Один день з життя планети"

  Сфотографуй один день з життя планети. Україна долучається до міжнародного фотопроекту. Люди у більш ніж ста країнах 15 травня візьмуть в руки фотоапарати і увічнять один день із життя навколо.

  Зробити те саме закликають і всіх охочих українців: обмеження одне - знімати можна тільки 15-го травня, і викласти фото на сайт організаторів. Така ідея прийшла в голову шведам і реалізується вперше. Навмисно обирали день, який є звичайним буднем. Мільйони світлин з різних місць планети зберігатимуться у Національному архіві Швеції, Бібліотеці конгресу США та Інституті культури "Гугл". Найцікавіші увійдуть до фотозбірки, яку видадуть у листопаді.

  Ігор Гайдай, фотограф, партнер проекту "Один день з життя планети": "Кількість фотографій не обмежена, щоб знали всі люди. Ну, можна знімати будь-що. А з другого боку - це презентація моєї країни в всесвітньому такому проекті. Саме цікаве, що це буде портрет саме колективної творчості: коли ти побачиш багато фотографій цієї країни, ти можеш відчути, що це Україна".

  Попередній матеріал
  Президент Панами вибачився перед журналістом
  Наступний матеріал
  Чорнобильські пожежники продемонстрували свої вміння і техніку журналістам [відео]
  Теги: