5 канал

Дейнега: Насправді хороших людей в країні - більшість і їх треба солідаризувати

Насправді хороших людей в країні - більшість і їх треба солідаризувати, а ворог якраз б'є на атомізацію та роздріблення.

Хтось ще пам'ятає Віталія Дейнегу київським айтішником? З 2014 року його волонтерська організація "Повернись живим" – це ціла спільнота по Україні, це "очі й вуха" на фронті для наших воїнів. Спочатку були 95-та окрема аеромобільна бригада, 30-та окрема механізована, спецназ Головного управління розвідки, спецпідрозділ "Омега" та "Альфа" СБУ. Але й на 4-й рік війни Дейнега й друзі в роботі.

Що саме роблять волонтери "Повернись живим" сьогодні, чому не хочуть отримати УБД ("учасника бойових дій"), як виглядає зараз комунікація у координатах "волонтери, Міноборони, політики, фронт", яким буде перший день миру і з чим "не змириться" Віталій Дейнега, чому енергія безсонних активістів не конвертується у політичні проекти, чому в тилу гаряче , мов на фронті, як вирватися з віртуальної психотропної полапки "зрада-перемога". Чаюємо з Віталіком Дейнегою", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
"Снаряди пошкодили газогін та цвинтар": які наслідки ворожого обстрілу Сартани
Наступний матеріал
Війна на сході: через обстріли загинув український воїн, поранені дитина та жінка
Loading...

Волонтери оцінили ефективність органів влади – рейтинг

"Прокидайся в мирі": Волонтери створили мобільний додаток, який перераховує кошти військовим

Волонтери розсекретили повний склад та озброєння артдивізіону окупантів на сході – мапа