Бойовики на сході
Бойовики на сході informnapalm.org

Волонтери розсекретили повний склад та озброєння артдивізіону окупантів на сході – мапа

Особовий склад так званої "1-ї окремої мотострілкової бригади" розмістився неподалік занедбаного дитячого табору під Петровським

На основі даних, що отримали активісти "Українського кіберальянсу", волонтерам вдалося встановити гаубичний самохідний артилерійський дивізіон (ГСАД) бойовиків, визначити місця базування ворожої техніки й особового складу, його точну чисельність, озброєння, серійні номери та багато інших відомостей. Про це повідомляється на сайті волонтерів InformNapalm.

Як стало відомо, ГСАД так званої "1-ї окремої мотострілкової бригади" (ОМСБр) російського окупаційного корпусу, що дислокується у Донецькій області, складається з трьох артилерійських батарей, управління, зв'язку та забезпечення.

"Кожна батарея складається з двох вогневих взводів й взводу управління. Командир дивізіону – майор Лізгунов Віталій Петрович", – уточнили волонтери InformNapalm.

За отриманими даними, техніка дивізіону розміщується в ангарі у населеному пункті Петровське Старобешівського району. А от особовий склад розмістився неподалік занедбаного дитячого табору. Станом на серпень 2016 року його численність складала майже 90 осіб.

Мапа схід
Мапа східinformnapalm.org

Також повідомляється, що "на озброєнні дивізіону є 122-мм самохідні артилерійські установки 2С1 "Гвоздика". Кожен вогневий взвод налічує 3 САУ. У батареї 6 САУ, відповідно в дивізіоні 18 одиниць. Нумерація самохідних артилерійських установок тризначна. Перша батарея: 41Х, друга: 42Х, третя: 43Х. Тактичні знаки приналежності до 1-ї ОМСБр: 1 в ромбі або 51 в трикутнику".

Крім того, на озброєнні терористів є російські військові радіостанції АРК2М "Арахіс" і Р-178П1 "Азарт".

Довідково: Р-178П1 — сучасна російська цифрова радіостанція шостого покоління, прийнята на озброєння МО РФ у 2013 році. 

Як зазначається, до рук розслідувачів також потрапила відомість особового складу цього дивізіону. *Список наводиться неповністю: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Наслідки ворожого обстрілу мирних мешканців в Авдіївці - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Мінфіні повідомили про "підозрілий фургон" під стінами відомства
Наступний матеріал
На Книжковий Арсенал приїдуть 70 гостей з 23 країн
Loading...