Реанімобіль
Реанімобіль Житомир.info

Волонтери передали до шпиталю сучасний та швидкий реанімобіль з Норвегії – відео

Передбачається, що рівень надання невідкладної допомоги з новенькою автівкою буде на ступінь вище

Волонтери передали Житомирському військовому госпіталю реанімобіль, обладнаний сучасним медичним устаткуванням. Про це повідомляє "5 канал". 

Як стало відомо, медична автівка пристосована для транспортування одразу двох тяжкопоранених пацієнтів. Її благодійники доправили з норвезького Бергена.

"Його дуже потребував наш Житомирський військовий госпіталь. І на прохання начальника госпіталю, після нашої останньої зустрічі, ми шукали цей автомобіль в Європі, і таки нам вдалось його доставити", - розповів волонтер Юрій Опанасюк.

Начальник Житомирського військового госпіталю Олександр Серебряков пояснює: "У випадку надання невідкладної допомоги були усі можливості транспортувати безпечно і в період транспортування надавати відповідну допомогу, а це і штучна вентиляція легень, і так далі. І, безумовно, рівень надання невідкладної допомоги буде на ступінь вище, ніж був до цього часу".

ФОТО: Сучасне медустаткування та реанімобілі – як виглядає волонтерська допомога

Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль
Реанімобіль
/
Реанімобіль

Крім того, житомирському шпиталю передали медичні витратні матеріали та додатковий комплект автомобільних шин. Медики переконані, що на такому транспорті перевезення тяжкопоранених буде значно безпечнішим.

"З військовими ми більше співпрацювали по матеріальній частині, тобто гуманітарною допомогою, медичним обладнанням. Це, по суті, перша машина, яка прийшла у військовий госпіталь", - додає координатор норвезької благодійної місії Сергій Ковальчук.

Нагадаємо, у квітні вперше за часи незалежності обласним медикам Луганщини передали 60 автомобілів швидкої допомоги та два реанімобілі.

Попередній матеріал
Сазонов: Росія має два важелі тиску на Україну
Наступний матеріал
Трансляція гранд-фіналу Євробачення-2017
Loading...