5.ua

Канадські психологи приїдуть в Україну для реабілітації бійців АТО – фронтмен гурту "СКАЙ"

Олег Собчук розповів, що у канадців є програма реабілітації військових, і вони на досвіді знають про її дієвість

У четвер, 23 лютого, фронтмен гурту "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі "Час: Online" розповів про благочинні концерти в рамках туру в Америці, Канаді та Іспанії та знайомства з канадцями, які хочуть допомогти з психологічною реабілітацією українських бійців.

За словами Олега Собчука, український народ настільки об'єднаний у тяжку хвилину, що де б вони не жили, душею, своїми діями, думками завжди з Україною.

"Хто волонтерством професійно займається, хто використовує своє службове становище, наприклад, у лікарні, щоб офіційно збирати медикаменти та відправляти в Україну, і ми з цим стикалися дуже часто і теж у рамках нашого туру проводили доброчинні заходи", – розповів співак.

"У Канаді, в місті Ванкувер, я познайомився з людьми, які хочуть привезти в Україну психологів-спеціалістів, які займаються психологічною реабілітацією вояків взагалі. У канадців просто є вже ця програма, вони вже робили це в себе і точно на досвіді знають, що вона працює. Дуже хотілося б заручитися державною підтримкою, щоб це зробити. Тому, якби хтось допоміг у цьому плані, то це було б дуже добре. Тому що, як знаєте, рани існують не лише фізичні на тілі, а й моральні, психологічні, і їх набагато важче лікувати", – додав Олег Собчук.

Артист також розповів, що закордонний тур від початку не мав за мету бути благодійним, проте в рамках туру були виступи, повністю присвячені доброчинності.

"Це був ювілейний тур, він був комерційним, але в ньому декілька концертів були повністю доброчинні. А на одному з концертів, це наче був Детройт, прийшли наші українці, які прийняли в себе нашого вояка, який втратив зір, і вони запитали, чи можна поставити урну, аби зібрати якусь суму. Ми звісно погодилися і буквально за 5 хвилин зібрали більше двох тисяч доларів. Це здається дрібницею, але їм вже буде легше. Ми під час наших гастролей використовуємо будь-які доброчинні моменти. Якщо ми можемо це зробити, то чому б ні", – підсумував артист.

Нагадаємо, що у четвер, 23 лютого, о 14:30 в ефірі "Час: Online" на сайті 5.UA лідер українського рок-гурту "СКАЙ" Олег Собчук розповів про нещодавній американсько-канадський тур, випуск п'ятого студійного альбому "Нове життя" та про ювілейний тур містами України, приурочений до 15-річчя творчості гурту.

Попередній матеріал
До 2017 року на навчальні центри ЗСУ виділять близько чверті мільярда гривень – Полторак
Наступний матеріал
Мінфін виступає за особливий режим оподаткування ОРДЛО – Данилюк
Loading...

Арсен Мірзоян про поїздки в АТО: Іноді знаходимо місця, куди волонтери не доїжджали два роки

Ніна Матвієнко: Кожен раз, коли я на Майдані, кажу їм всім: "Слава вам, хлопці. Слава, синочки, батьки наші"

Ніна Матвієнко про участь у телемості з "ДНР": "Просто хотілося подивитися у вічі цим людям"