Скріншот відео

Зворушливо зустріли вдома: з чим повернулася збірна України після Юнацьких Олімпійських ігор

У скарбничці збірної 23 медалі у 13 видах спорту

Національна збірна України повернулася з Третіх літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які відбувалися в аргентинському Буенос-Айресі.

Учасники змагань прилетіли в доброму гуморі та були зворушені прийомом, зокрема, дворазова чемпіонка турніру Катерина Чорній не змогла стримати сліз.

На змаганнях українська збірна здобула 23 медалі у 13 видах спорту. З них сім золотих, вісім срібних та вісім бронзових медалей.

Зустріли їх аеропорту "Бориспіль" близько сотні фанатів, серед яких були також родичі та друзі спортсменів.

Треті літні Юнацькі Олімпійські ігри відбувалися у Буенос-Айресі з 6 до 18 жовтня серед спортсменів віком від 14 до 18 років. Україну на Олімпійських іграх представляли 55 атлетів у понад двох десятках видах спорту.

Булінг по-закарпатськи: учениці 10 класу до кави підсипали віагру
Брифінг речника Міноборони України – відео

Про зламану щелепу, забобони та допінг у спорті: відверте інтерв'ю з чемпіонкою світу з дзюдо Дар'єю Білодід

Україна виборола першу олімпійську нагороду в історії вітчизняного бадмінтону – НОК

Українська фехтувальниця виборола "золото" Юнацької Олімпіади-2018

Обстеження українських олімпійців: хто проводить, за який кошт і на що "хворіють" найбільше

До Аргентини – за медалями: збірну України відрядили на ІІІ літні юнацькі Олімпійські Ігри

Особливе "золото": українка Єлістратова перемогла на етапі Кубка світу з тріатлону