zbirna.com

Відбір на ЧС-2018 з футболу: збірна України здолала команду Фінляндії

Українці забили два м'ячі: на 51-й та 75-й хвилинах матчу

Національна футбольна збірна України обіграла команду Фінляндії у відборі на чемпіонат світу 2018 року. У неділю, 11 червня, матч шостого туру групового етапу (секстет І) завершився рахунком 2:1, передає УНІАН.

Гра проходила у фінському Тампере на однойменній арені. У першому таймі йшла переважно рівна боротьба, і до гольових моментів не доходило – усі м'ячі були забиті саме у другому таймі. "У другій половині гри українці додали в швидкості, і результат не змусив на себе чекати. На 51-й хвилині комбінація гостей завершилася голом Коноплянки, який забив за збірну після тривалої перерви", – йдеться в повідомленні.

За фінів на 72-й хвилині Похьянпало забив "один з найбільш курйозних голів" у ворота синьо-жовтих. Проте вже на 75-й українець Артем Бесєдін після розіграшу штрафного забив вирішальний для поєдинку гол.

Матч обслуговувала бригада арбітрів з Ізраїлю на чолі з Алоном Єфетом. У своїй групі Україна наразі займає друге місце, а саме: Хорватія – 13 очок, Україна – 11, Ісландія – 10, Туреччина – 8, Фінляндія – 1, Косово – 1.

Нагадаємо, нещодавно українська збірна з футболу програла команді Мальти у товариському матчі – вперше за п'ять років.

Дивіться також фотогалерею:

Парламентські вибори у Франції: рекорд низької явки та легка перемога Макрона
Завдяки безвізу паспорт України злетів у світовому рейтингу

Букмекери назвали рахунки матчу Україна – Мальта

Привід пишатися: українець став чемпіоном світу з тайського боксу

Спорт понад усе: Як тренуються незрячі спортсмени в біговому клубі для людей з вадами зору

Бій-реванш Кличко–Джошуа має відбутися не пізніше 2 грудня – IBF

Перша поразка за 5 років: Українська збірна поступилась Мальті у товариському матчі