5.ua

Сьогодні у НХЛ тріумфували представники Західної конференції

Так, «Сан-Хосе» здолав у Детройті місцевих «Ред Вінгз». Основний час і овертайм завершилися внічию 0:0, а у серії післяматчевих булітів все вирішив влучний кидок Логана Кутюра.

Тим часом, «Колорадо» також на виїзді переміг «Піттсбург». Причому долю зустрічі на майданчику арени «Консол Енерджі Сентер» теж вирішив один-єдиний гол. Щоправда, тут взяття воріт відбулося під час гри. Звитягу гостям приніс Гебріел Ландеског, який відзначився на шостій хвилині другого періоду. Таким чином, «Евеланш» перервали чотириматчеву переможну серію «Пінгвінз» і продовжують перебувати на другій позиції у турнірній таблиці Заходу, на один пункт відстаючи від «Шаркс». В свою чергу, «Піттсбург» втримався на першому місці Східної конференції.