sport.znaj.ua

"Шахтар" увірвався до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Українські футболісти забили у ворота суперника два м'ячі

Напередодні українські футболісти з "Шахтаря" обіграли англійський "Манчестер Сіті" із рахунком 2:1 у заключному турі групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА. Таким чином, футболісти вийшли до 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, передає "Укрінформ".

На харківському стадіоні наші футболісти вирішальні голи забили Бернард (на 26-ій хвилині) та Ісмаїлі (на 32-ій хвилині). А от гості спромоглися на один м'яч з пенальті вже на додаткових хвилинах

Нині турнірне становище таке: "Манчестер Сіті" - 15 очок, "Шахтар" - 12, "Наполі" - 6, "Феєноорд" - 3.  Жеребкування плей-офф відбудеться уже 11 грудня.

Довідково: Ліга Чемпіонів УЄФА – один з найпрестижніших європейських футбольних турнірів.

Нагадаємо також, що цього року Паралімпійська збірна України з футболу виграла чемпіонат світу