YouTube / Mundial PC San Luis 2017 Gobierno de San Luis

Паралімпійська збірна України з футболу виграла чемпіонат світу

Українські паралімпійці побороли команду Ірану з рахунком 1:0

Паралімпійська збірна України з футболу виграла чемпіонат світу. Про це повідомляє "5 канал".

У фінальному матчі українські паралімпійці побороли команду Ірану з рахунком 1:0. Фінал чемпіонату відбувся в аргентинському місті Сан-Луїс. На шляху до вирішальної гри українська збірна виборола перемогу в півфіналі у збірної Російської Федерації із рахунком 4:2.

Як повідомляв 5.UA, українські паралімпійці здобули шість медалей Кубка світу з фехтування. Паралімпійська збірна привезла із Варшави до Києва одну золоту, дві срібні та три бронзові медалі.