politnavigator.net

ФБР оприлюднив офіційну заяву щодо співпраці з НАБУ

  Американські колеги наголошують: НАБУ та САП зіткнулись з великими викликами при роботі в Україні

  Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів оприлюднило офіційну заяву щодо співпраці з НАБУ. Про це повідомляє українська служба "Голосу Америки". 

  Як стало відомо, працівники ФБР працюють у Національному антикорупційному бюро на тимчасовій основі.

  "Співробітники ФБР працюють…у НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі на підтримку відносин між сторонами. Ці спеціальні агенти та аналітики не є оперативними (are not operational - мова оригіналу). Будь-які заяви про протилежне – неправдиві", - наголосили у Бюро.

  Також там зауважили, що пріоритетом для ФБР є викорінення корупції.

  "Викорінення корупції є пріоритетом для ФБР і ми постійно працюємо з нашими партнерами у правоохоронних агенціях в цілому світі, щоб розслідувати корупцію та надати допомогу, коли нас про це просять. Ми цінуємо наші відносини з НАБУ та САП і вважаємо, що їх співробітники професіонали та заслуговують на довіру", - йдеться у заяві.

  На думку американських колег, "НАБУ та САП - це молоді організації, які зіткнулись із великими викликами у роботі, яку вони здійснюють для України".

  У Федеральному бюро розслідувань також наголосили: і надалі надаватимуть НАБУ та САП підтримку та допомогу, "яка їм необхідна у їх важливій роботі заради народу України".

  Зауважимо, що ФБР та НАБУ співпрацюють на підставі Меморандуму щодо порозуміння, підписаного між відомствами у червні 2016 року.

  "Цей меморандум дозволяє ФБР надавати НАБУ та Спеціальній антикорупційній прокуратурі (САП) допомогу у сфері розслідувань, підготовки розвитку. ФБР дотримується законів України і ніколи не працює за межами, визначеними Меморандумом щодо порозуміння", - резюмували у ФБР.

  Нагадаємо, раніше Держдеп США відреагував на "антикорупційні війни" в Україні.  Згодом в ЄС вперше пояснив свою позицію стосовно ГПУ та НАБУ. 

  Попередній матеріал
  Порошенко назвав кількість загиблих армійців ЗСУ на сході
  Наступний матеріал
  "Шахтар" увірвався до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА
  Теги:
  Loading...