Матч пам'яті легенд київського "Динамо"
5 канал

Матч пам'яті легенд київського "Динамо" та фанів: як було та хто переміг

У команді ветеранів на поле вийшли такі відомі футболісти як Владислав Ващук, Володимир Безсонов, Максим Шацьких, Олексій Михайличенко – на трибунах ностальгував Олександр Шовковський

З рахунком 3:2 ветерани на останніх хвилинах вирвали перемогу у грі зі своїми вболівальниками. В Києві уперше відбувся товариський матч, у якому зійшлися фанати і ветерани футбольного клубу "Динамо".

Поєдинок присвятили славетним динамівцям, які пішли з життя. Розпочалося дійство з гімну України та хвилини мовчання. Крім того, клуб "Динамо Київ" цього року святкує свій 90-й ювілей, що також стало поштовхом для проведення гри у вузькому колі.

У команді ветеранів на поле вийшли такі відомі футболісти як Владислав Ващук, Володимир Безсонов, Максим Шацьких, Олексій Михайличенко – на трибунах ностальгував Олександр Шовковський. А в команді фан-клубу, зокрема, грали і військовослужбовці Збройних сил, які воювали в зоні АТО. Надалі такі дружні матчі планують проводити щороку, але вже більш видовищно – на головних столичних стадіонах.

"Це матч не на результат. Ми зібралися просто згадати тих хлопців, яких з нами зараз немає. Ну і побачитися зі своїми друзями, яких вже давно не бачили", – пояснює гравець команди ветеранів ФК "Динамо. Київ" Володимир Безсонов.

Своїми враженнями поділився й воротар команди "Динамо. Київ" (1993-2016) Олександр Шовковський: "Я вже майже як рік перестав грати на професійному рівні… Коли команда виходить на футбольне поле, коли співають гімн, коли починається гра – згадую всі ті почуття, які були, коли я сам виходив на футбольне поле".