Перемога футбольної збірної України
ffu.org.ua

Українські футболісти здобули перемогу над командою Косово: подробиці гри

Футболісти національної збірної України здобули перемогу із рахунком 2:0

Футболісти національної збірної України у п'ятницю, 6 жовтня, перемогли команду Косово (2:0) у поєдинку передостаннього, 9-го туру, відбіркового циклу чемпіонату світу-2018. Про це повідомляє видання "Укрінформ".

Перший м'яч на нейтральному полі стадіону "Лоро Борич" в албанському Шкодері на 60-й хвилині після флангової подачі Євгена Коноплянки у власні ворота забив косовар Леарт Пачарада. На 86-й хвилині успіх закріпив Андрій Ярмоленко, для якого це вже  шостий гол у відбірковому циклі.

Зустріч обслуговувала суддівська бригада з Англії. Головний арбітр - Крейг Поусон, лайнсмени - Лі Беттс і Ян Ассен, четвертий рефері - Мартін Аткінсон.

В інших матчах відбіркової групи І Туреччина в Ескішехірі програла  Ісландії (0:3), а Хорватія у місті Рієка не змогла перемогти Фінляндію - 1:1.

Турнірне становище: Ісландія - 19 очок, Хорватія - 17, Україна - 17, Туреччина - 14,  Фінляндія - 8, Косово - 1.

В останньому турі національна збірна зіграє 9 жовтня у Києві вирішальний матч проти хорватів.

У житловому будинку Києва прогримів вибух, постраждав чоловік
    Негода на Львівщині: знеструмленими залишаються майже 70 населених пунктів

Святкували забитий гол: У Франції під час матчу обвалилася трибуна із вболівальниками – відео