Російські спортсменки
Російські спортсменки www.sport-express.ru

Прощавай, наш "допінговий мішка": WADA відсторонило Росію від двох наступних Олімпійських ігор та ЧС із футболу

  Читайте по-русски
  Російські спортсмени й надалі зможуть брати участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, якщо доведуть, що вони не причетні до вживання допінгу

  Всесвітнє допінгове агентство (WADA) відсторонило Російську Федерацію від двох наступних Олімпійських ігор та від усіх міжнародних змагань на чотири роки. Про таке повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на AFP та The Independent.

  Слід зазначити, що на сьогоднішньому засіданні виконком WADA прийняв рекомендацію Атлетичного комітету, який наполягав на позбавленні Росії права брати участь у великих міжнародних спортивних заходах, у число яких входять Олімпіади і чемпіонати світу.

  WADA вжила відповідних заходів проти Росії через те, що російська влада втрутилася в базу даних московської лабораторії, щоб приховати сотні потенційних випадків допінгу.

  Однак російські спортсмени й надалі зможуть брати участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, якщо доведуть, що вони не причетні до вживання допінгу. У такому випадку вони зможуть змагатися під нейтральним прапором і без державного гімну Росії.

  Крім того, національна футбольна збірна Росії не буде допущена до участі в Чемпіонаті світу з футболу в Катарі в 2022 році в будь-якій формі, якщо тільки Москва не виграє апеляцію на це рішення.

  Нагадаємо, раніше Міжнародний олімпійський комітет уже грозився відсторонити РФ від Олімпіади-2020.

  Попередній матеріал
  Зустріч Зеленського з Путіним: стало відомо, хто буде у складі української делегації
  Наступний матеріал
  Апеляція у справі Януковича: захист просить переглянути всі томи справи
  Loading...

  WADA хоче усунути Росію від будь-яких міжнародних змагань на найближчі роки

  Російські хакери атакували антидопінгові установи у всьому світі – Microsoft

  Він вагітний: результат допінг-проби відомого американського баскетболіста