Олімпійські ігри-2020 в Токіо
Олімпійські ігри-2020 в Токіо climateinfo.org.ua

МОК пригрозив відсторонити РФ від Олімпіади-2020 – стала відома причина

Суд Москви дозволив своєму спортсмену Олександру Зубкову не повертати олімпійські нагороди МОК

РФ знову може лишитися без власних представників на літніх Олімпійських іграх, що відбудуться 2020 року в Токіо. Причиною цього є рішення Московського міського суду від 21 листопада 2018 року, повідомляє УНІАН.

Як стало відомо, російська Феміда визнала свого спортсмена-бобслеїста Олександра Зубкова олімпійським чемпіоном на території Росії і дозволила не повертати олімпійські нагороди МОК.

При цьому, 2017 року МОК позбавив Зубкова нагород через порушення антидопінгових правил. Крім того, спортивний арбітраж (CAS) довічно відсторонив Зубкова від участі в Олімпійських іграх.

Водночас у лютому наступного року рішення було переглянуто. Його замінили на відсторонення від змагань в Пхенчхані (Олімпіада-2018).

Зважаючи на це, Міжнародний олімпійський комітет направив до Олімпійського комітету Росії (ОКР) офіційне повідомлення з проханням "вжити необхідних юридичних заходів для забезпечення приведення у виконання рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) від 23 квітня 2018 року в зв'язку з постановою Московського міського суду від 21 листопада 2018 року".

Адже, наголошують в МОК, жоден російський суд, зокрема і Московський міський суд, немає повноважень переглядати рішення міжнародного арбітражу – в цьому випадку Спортивного арбітражного суду. 

У МОК зазначили: якщо виявиться, що положення Олімпійської хартії МОК не виконуються в межах Російської Федерації, це може привести до найбільш жорстких санкцій – геть до повного відсторонення російських спортсменів від участі в Олімпійських іграх у складі олімпійської команди Росії і під прапором РФ вже у 2020 році в Токіо.

Додамо, що нині Олександр Зубков – президент Федерації бобслею Росії. Там його досі вважають олімпійським чемпіоном Ігор у Сочі-2014. 

Як інформував 5.UA, в лютому цього року МОК відсторонив 13 російських спортсменів та двох тренерів від Олімпійських Ігор-2018. Комісія мала сумніви, що російські атлети не вживали допінг.

Дивіться також фотогалерею за темою "Російська збірна без прапора та вогні: феєричне відкриття Зимової олімпіади-2018":

Російська збірна без прапора та вогні: феєричне відкриття Зимової Олімпіади-2018 – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Радник Порошенка назвав основні пункти порядку денного на Об'єднавчому соборі
Наступний матеріал
Облгази Фірташа вимагають від споживачів підставні борги – "Нафтогаз"
Loading...