Оксана Ботурчук на Паралімпіаді-2020
Оксана Ботурчук на Паралімпіаді-2020 Національний паралімпійський комітет України / Facebook

Передостанній день Паралімпіади-2020: в активі України стало на чотири медалі більше

Загалом українська збірна має в своїй скарбничці вже 98 медалей

У Токіо завершився передостанній 11-й день Паралімпіади. Уперше він пройшов без фіналів у плаванні, адже заключні запливи відбулися напередодні.

Українці брали участь у змаганнях з легкої атлетики, кульової стрільби, каное-спринту та тхеквондо. Представникам національної збірної вдалося вибороти чотири медалі – три срібні медалі та одну бронзову.

Своє третє срібло виборола легкоатлетка Оксана Ботурчук – вона фінішувала другою в бігу на 200 м, подолавши відстань за 24,48 с. Це вже десята медаль у кар'єрі бігунки на чотирьох Паралімпіадах.

Срібною медаллю поповнила українську скарбничку веслувальниця Марина Мажула. У змаганнях на байдарках-одиночках вона подолала дистанцію в 200 м за 54,805 с.

Став віцечемпіоном і український легкоатлет Ігор Цвєтов. Він став другим у фінальному забігу на 200 м, дистанцію пробіг за 23,35 с. Це вже друга його  срібна медаль на цих іграх. Під час вручення і першої, і другої – він відмовився від спільного фото зі спортсменами з Росії.

Бронзову відзнаку в стрільбі з пістолета із 50 м здобув Василь Ковальчук. Це вже друга медаль параолімпійця на токійських змаганнях.

Загалом Україна має вже 98 медалей: 24 золоті, 47 срібних, 27 бронзових. У медальному заліку українська збірна паралімпійців посідає шосту сходинку.

Нагадаємо, українська спортсменка Зоя Овсій напередодні завоювала золото і встановила рекорд Паралімпіади.