Олімпійський прапор
Олімпійський прапор Depositphotos

"Олімпійські" федерації вимагають у Зеленського відновити фінансування – подробиці

Читайте по-русски
Недостатність фінансування ставить під загрозу результат української збірної на Олімпійських іграх, які стартують наступного року в Токіо, йдеться у заяві спортсменів

Відновити фінансування вимагають у президента Володимира Зеленського національні спортивні федерації з олімпійських видів спорту. До Володимира Зеленського спрямували відповідне звернення. Звернення розміщено на сайтах Федерацій баскетболу та легкої атлетики. 

Під ним підписалися, зокрема, президенти спортивних федерацій із регбі, хокею, баскетболу, боксу та легкої атлетики. Кажуть, нині підготовка спортсменів до змагань на завершальних стадіях. А через невиділення коштів на галузь вимушені скасовувати тренувальні збори. Це ставить під загрозу результат нашої збірної на Олімпійських іграх, які стартують наступного року в Токіо.

У заяві від Національних спортивних федерацій з олімпійських видів спорту йдеться:

"Саме зараз підготовка до Олімпійських ігор-2020 увійшла у завершальну стадію, у всіх видах спорту в розпалі боротьба за олімпійські ліцензії, а також за путівки на інші головні міжнародні змагання – чемпіонати світу та Європи. І від того, чи буде виділене заплановане державне фінансування, залежить якість підготовки і, відповідно, результат виступу українських спортсменів, зокрема, на головному старті чотириріччя – ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо. За даної ситуації все це нині під загрозою зриву.

Вже зараз у федерацій виникла заборгованість за послуги, надані протягом 2019 року. Через це спортсменам доводиться скасовувати тренувальні збори, аби уникнути зростання боргів.

[…]

Ми не просимо у держави милостиню, не вимагаємо додаткових благ для наших видів спорту. Ми звертаємося до вас із єдиною метою – виконати у повному обсязі зобов'язання з фінансування згідно з договорами, які було укладено між федераціями та профільним Міністерством, яке уособлює в собі державу". 

Як повідомляв 5.UA, в Італію на зимові Дефлімпійські ігри вирушили 34 українські спортсмени

Попередній матеріал
У Києві сталася пожежа в гуртожитку – довелося евакуювати понад 300 студентів
Наступний матеріал
Перша пресконференція голови Інституту нацпам'яті Антона Дробовича – завершено
Loading...