Facebook / НОК України та олімпійська команда

Олімпіада-2016: Українські шпажисти програли в півфіналі і боротимуться за бронзу

Спортсмени не змогли повторити успіх наших шаблісток і вийти до олімпійського фіналу з фехтування

Чоловіча збірна України не змогла вийти у фінал олімпійського турніру з фехтування на шпагах і тепер боротиметься за бронзові медалі, повідомляє УНІАН.

У півфіналі змагань українська команда поступилася італійським шпажистам. Італійці виграли шість з перших семи раундів і достроково зняли інтригу в цьому протистоянні. Остаточний рахунок поєдинку - 45:33.

У складі збірної України Богдан Нікішин програв свої зміни із загальним рахунком 10:13, Анатолій Герей – 11:16, а Дмитро Карюченко – 12:16. Максим Хворост участі у зустрічі не брав. У поєдинку за третє місце українці поборються за медаль з переможцем іншого півфіналу Франція–Угорщина. Початок зустрічі – 23:00 за київським часом.

Нагадаємо, сьогодні раніше збірна України з фехтування на шпагах вийшла до півфіналу Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. У чвертьфіналі українці здолали росіян – 45:32.

Нагадаємо, жіноча команда України з фехтування на шаблях програла збірній Російської Федерації у фіналі олімпійського турніру і завоювала срібну медаль Олімпіади-2016. До складу української команди входять: Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук, а також резервіст Олена Вороніна. У фіналі взяли участь всі чотири спортсменки.

Куліш, домашня випічка та лимонад: У Львові відбувся благодійний ярмарок
    Чоловік, який напав на пасажирів поїзда у Швейцарії, помер у лікарні

Олімпіада-2016: Українка здобула другу перемогу у змаганнях з бадмінтону

Єдину допущену до Олімпіади-2016 російську легкоатлетку відсторонили від змагань – ЗМІ